Capirelli Trento (2015)

Vlastník mairos
Vloženo 15.3.2016
Aktualizováno 9.8.2023

Nevěděl jsem jakého číňana si vybrat až mi padla do oka tahle fešná napodobenina hondy PCX 125.Na originál nemám finanční prostředky a koupil jsem ho hlavně na cesty do práce.Tak doufám,že vydrží bez větších závad alespoň těch 20000 km.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Moto Centrum Petráček (Ústí n

Loncin TH 125A: Přestali ho dovážet

První dojmy - Zatím jenom pozitiva,hned jak jsem na ni sedl tak jsem věděl,že mi vyhovuje. Při dalších jízdách uvidím jestli se pozitiva nepromění v negativa, doufám ale ,že ne. Už se připravuju na další jízdy,doufám,že bude na to konečně lepší počasí.

Průměrná spotřeba - 3.25696 l/100km

Jak jsem již uvedl ,tak jsem měl vybrán Loncin TH125A,ale nikdo už ho nedováží a tak jsem si vybral Capirelli Trento.
Zkušenosti mám malé.Před několika lety jsem jezdil jenom na fichtlu nebo na simsonu.Před většíma motorkama jsem měl vždy respekt,proto mi nebude vadit,že Trento nemá takovou výkonnost ani rychlost jako Honda.
Ale uvidím jak se se skútrem bude jezdit a když to vše přečkáme ve zdraví a v pořádku,tak si třeba potom pořídím lepší stroj.

mairos napsal 22.11.19 v 20:42

Letos jsem ukončil sezonu 15.11.,najeto 21500 km .
Letošní opravy : prasklý šteft u výfuku,výměna ložisek v držáku zadního kola.

mairos napsal 31.10.18 v 17:54

Dnes 31.10.jsem ukončil letošní sezonu poslední vyjížďkou.
Celkem najeto 16000 km.

mairos napsal 08.04.18 v 15:34

Na skútru jsem vyladil karburátor a variátor a dostal jsem se za minulý rok na příjemnou spotřebu 2,8L .
Zatím nebyly na skútru žádné komplikace,najeto 11200 km.

mairos napsal 16.04.16 v 23:31

Jezdíme ve dvou s manželkou,proto je ta spotřeba vyšší,ale i tak je vyšší než bych chtěl. Teď mám po první servisce,tak uvidím jestli spotřeba půjde trochu dolů.

l333v
l333v napsal 09.04.16 v 21:24

Takhle skoro "dokonalou" kopii pcxka jsem dlouho nevidel uz jen ta spotreba 4.7L na 100 je dost to zral muj hornet 600ccm no nevim zda bych si koupil tento "levny " cinsky skutr nez ojetou hondu. Ale jo proc ne at slouzi hlavne bez velkych oprav a investic