Honda XR 400 (2004)

Vlastník Robson_XR
Vloženo 9.4.2007
Aktualizováno 6.8.2007

Je to fakt slušnej kousek, lehce ovladatelná neuvěřitelně hbitá. Jelikož jezdím hodně MTB - kola, připadá mě, jakmile si ji člověk vočichá hrozně podobně přítulná. Hlavně je rozně jednoduchá. V mým okolí mám lidi co jezdí v Hondách a to jsou fakticky neu

Zkušenosti: Kdo chce jezdit hoby a taky tomu trochu podkouřit, pro toho je Hondice idál. Sice profíci jezdí na KTM, ale je to zbytečně vostrý a taky poměrně náročný na servis. Prostě něco za něco. Akorát nevím až mě ta moje Hondice zestárne, co pak? Hošani vod Hondy ňák do endur moc nedělají, pouze samý motokrosový speciály.

Cesty: Jezdím s kámošema okolo Brna, akorát mě je líto turistů, co se na mě dívaj dost nevraživě, ale snažím se je příliš navylekat, protože jsem na kole prožil hodně let po lesích a vím, co to je, když se proti mě vynoří nějakeuj obrněnec co dělá strašněj kravál

Další info: Servis je základ, 2x ročně olej+filtr, pravidelně mazat řetěz atd.(návyky z kola), jak se člověk stará, tak se mu odvděčí,ale hlavně jsem vodmašlil blinkry, zrcátka a podobný blbosti, dal Acerbis chrániče páček, kryt motoru CRD - praktická věc, jinak není co zlepšovat, teda pokud nechtete dát nějake laděnej vejfuk, ale to je pak lepší ho celej oddělat a vyndat tlumící vložku..., protože při blbnutí v lese a na okruhu to všechno dostane kapky.

nello
nello napsal 23.07.07 v 11:50

Pro ty co tesknou po XR 400, stále vyrábí a prodává) ale u nás ( v ČR) je to prakticky neprodejný takže se sem nevozí(až na jednu) kdo by to taky kupoval za 210t.kč? Je to škoda. Jinak pro modelový rok 2006/2007 má XR400 malinko jinačí design - plasty, a nakopávačka zmizela a už má jen el. startér Výhoda i nevýhoda. Pro mě výhda <br />
Mrkněte na <br />
http://dallarahonda.com/<br />
<br />
Hned bych jí bral..ale ta cena

smazany23647
smazany23647 napsal 04.05.07 v 21:01

taky si říkám, nebyl si teda na tom srazu EV? myslím stáli ste tam 3x XR 400 a při odjezdu to nechcelo jednomu startovat<br />
<br />
jináč luxus

napsal 21.04.07 v 03:19

ta prvni foto moc pekny.za ty leta se mi este nic podobnyho nepovedlo ale znam podobny firmy se malo kdy povede neco takoviho zmrazit na platno.jo xrka sou super uz mam druhy.a to 400kilco je fakt moc pekna mrstna hracka.jen skoda ze uz se to nedela ale este par let nam to vydrzi a oni zatim neco vymisli.i kyz pochybuju ze tak neco kvalitniho,dneska se uz na to nehraje,uz jenom hafo koni a zivotnost zadna.

smazany29013
smazany29013 napsal 20.04.07 v 21:53

Hele ted me jeste napadlo,nechces nam to prijet ukazat osobne?Poradame takovej malej srazik enduraru<br />

smazany29013
smazany29013 napsal 20.04.07 v 21:20

Taky jsem presne takhle prehodil sestikouli,poprve na pohodu a podruhe me mrcha krapla do helmy <br />
Jinak si nedovedu predstavit,ze by to jine moto tohle snaselo,ja s tim taky porad nekde mlatim a motorce furt nic <br />
Enduru zdaaaar