Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník Hoki
Vloženo 18.1.2016
Aktualizováno 18.1.2016

Má první oficiální motorka, zakoupena dne 26.6.2015.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Koupě: Krásný páteční, slunečný den a mi přijíždíme do Prostějova na kukačku na můj nový stroj. Inzerát vypadá slušně, recenze o prodejci taky výborné tak proč to nezkusit. Po hodině cesty dorážíme na místo. V klidu procházíme prodejnu a po 5 minutách se nás hned ujme prodejce se slovy: "Čau borci, tak co to dnes bude?" Hned ukazuji na toho vyhlídnutého mazlíka v rohu "Není problém vytáhnu vám to a vyvezu ven nestojí mi tady ani týden." Po chvilce už stojíme před prodejnou a začínáme zkoumat. Úsměv od ucha k uchu, ale snažím se nedávat nic najevo. Po optické kontrole motorky nezbývalo nic jiného než se povozit na testovací jízdě. Bohužel, jako většina začátečníku tak i já ještě čekal na papíry a tak jsem předal moto zkušenějšímu borci. Proletěl to 2x kolem komína jak se říká a po 20 minutách dorazil a řekl "Tady není o čem se bavit stroj to je perfektní". Nezbývalo nic jiného než se povozit alespoň po ulici. Po sesednutí, si plácneme s majitelem, papíry vyřízeny mrknutím oka a hned potom už po vlastní ose se vezeme zpátky domů. Z té bílé perleti co se třpytila od odrazu sluníčka mě ještě dnes pálí kukadla :) (Jak říkám "láska na první pohled")

Motorku bych doporučil pro - Motorka mě překvapila svou váhou 208kg sice na moto není moc, ale tím měním svůj názor, že pro jakoukoliv skupinu řidičů a nejednou to spadne i z blbého stojanu nebo při zastavení. Takže bych řekl pro mírně pokročilé začátečníky co už alespoň párkrát se na něčem svezli a neviděli to jen na obrázku a také pro zkušené jezdce, které překvapí hbitost stroje a ovladatelnost.

Doplňky na motorce - - Padáky
- Laďáky Mivv
- Led blinkri (vyměním)
- Zadní držák SPZ

Info:
Motorka je hravá a svižná, určitě každého překvapí hned na začátku výkon, jaký tento stroj skrývá. Další věcí co mě překvapilo bylo nastavení motocyklu. Vše sedlo do rukou a výška sedla taky perfektní.

Ruslan
Ruslan napsal 21.01.16 v 18:04 10b.

dobrá volba,jezdí skvěle,sám uvidíš

DannyAS
DannyAS napsal 18.01.16 v 22:06 10b.

I za ten upadlý blinkr ti dám 10

Patrik80
Patrik80 napsal 18.01.16 v 16:28 10b.

velmi pěkná ať slouží 10b