Honda XLR 125 (1999)

Vlastník LukasPody
Vloženo 17.12.2015
Aktualizováno 23.1.2016

Mám ji jen chvilku ale jsem s ní naprosto spokojen a v kombinaci s laděným výfukem parádní zvuk. Do terénu opravdu ideální , rychlosti poskládané opravdu pěkně a v terénu bere pěkně od spoda.

První dojmy - Když jsem na ní poprvé sedl tak oproti Yamaze YBR125 co byla v autoškole to byla opravdu velká motorka ale hned když jsem na ni sedl a projel se věděl jsem že ji chci.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem co chtějí první motorku a jsou trochu vyšší postavy já sám mám 187cm .

Doplňky na motorce - Na motu je maska z Yamahy (už po původním majiteli)

Motorka byla cenově dostupná a za ty peníze opravdu pěkné endurko . Rozhodoval jsem se ještě mezi Yamahou DT 125 ale chtěl jsem zkusit něco trošku jiného než dvoutakt. Jízda je dobrá jak v terénu tak na silnici, rychlosti jsou poskládané do převýšení takže se dá z motorky dostat 115 km/h. V terénu ráda tahá takže je občas lepší to s rychlostí moc nepřehánět. Zatím se mi nestalo že by mi někdy v terénu chyběl výkon. Brzdy jsou dobré a je lepší to s předním kotoučem moc nepřehánět ať neskončíte někde na zemi. Spotřeba mojí motorky se pohybuje kolem 3 litrů ale nějak důkladně jsem ji nezkoumal nejsem ten co jezdí na spotřebu. A i když je to enduro tak když jsem z ní zesedl po v kuse ujetých 65 km tak jsem se cítil jako bych jel jen někde kousek za město. Za mě naprostá spokojenost.