Yamaha XT 660 R (2005)

Vlastník Stephen
Vloženo 22.11.2015
Aktualizováno 22.11.2015

Je to brko kterým zajedu kamkoliv a kdykoliv si vzpomenu,to byl asi hlavní důvod proč padla volba pro XT. No a hlavně to vypadá..Co si budeme nalhávat

První dojmy - První seznámení bylo hned při koupi a to takové že jsem si jí dovezl 400km po vlastní ose.Padla mi hned do ruky,na víc neuvěřitelný zvuk - 2x Akrapovič mluví za vše :-) takže to jede,řve a ještě jsem za hovado pro kolemjdoucí když to o pepřím.

Doplňky na motorce - Padáky,kufr,výfuky Akrapovič,kryt pod motorem,větší plexi,kryty rukojetí.

Vybraj jsem si Xt 660R proto že se mi jako motorka musí v první řadě líbit.Že to je spolehlivý stroj jako takovej jsem si zjistil různě po forech a zatím mi to jen dokazuje..Uvidíme časem zda se něco neobjeví.Hned po koupi jsem nechal vyměnit olej+filtr,svíčku a nechal poštelovat v Yamaze v Chomutově.Spolu s novým předním pláštěm a duší.Jelikož při 110 km se mi rozklepal předek(dost sjetý plášť) a problém byl pryč.Jen mě občas mrzí když přijedu ke křižovatce tak někdy chcípne ale to prý je u těchto strojů normální.Nová svíčka to neodstranila.Spotřeba mě překvapila.3,8L na 100..když jsem jel jako důchodce ale dá se v běžném provozu když neděláte hovadiny.Překvapila mě i ovladatelnost stroje o proti Klr 600..Kombinace terén/silnice asi nejlepší,delší trasu po silnici bych s tím asi nejel,myslím třeba Chorvatsko a zpět.Tím že je to jednoválec tak při delší cestě brní prdel a i ruce drobet.Neudávám jako mínus,to jsem si mohl koupit jinej stroj na takové dálky.Když to shrnu tak kolem komína je to super svezení a jsem s ní velmi spokojen.

kunar
kunar napsal 18.02.16 v 18:40 10b.

Moc pěkná...mám tu samou..

Stephen
Stephen napsal 06.12.15 v 20:16

Díkec

Milan1963
Milan1963 napsal 23.11.15 v 10:51 10b.

Parádní. Motor 660 mám i ve svojí 660, je dobrý. Posílám desítku.