Honda XR 650 R (1993)

Vlastník berry78
Vloženo 2.11.2015
Aktualizováno 13.7.2017

Míval jsem motorku tak 5 let než sem jí prodal ale poslední dobou trochu tápu a pořád něco kupuju a prodávám tohle by už snad mohla být konečně trefa do černého

Suzuki DR 650: Necejtil jsem se na kopačku a SE už jsou moc drahe .. a 94 ze starterem je strašne málo.

První dojmy - Strašně vysoká koza .. bez decibel killeru geniální zvuk a pěkný zátah zavzdušněné brzdy s mastnýma kotoučema. Trochu problém s volnoběhem - bude na ní ještě dost práce.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro jezdce vyšší postavy :-)

Doplňky na motorce - Nerez svody, koncovka Arrow s decibel killerem, progresivní péra na předku, karburátor Mikuni TM40 s plochým šoupětem a akcelerační pumpičkou, K&N filtr, vyhřívané hefty Oxford, USB zásuvka u řídítek , maska Baja Design s H4 , Sedlo přešité od Extreme - polster , vypálený duralový mini nosič , zrušený box na baterii, alarm atd atd ..

Začali se mi líbit Adventure motorky ... Ale ne Ty mastodonti typu BMW GS se 3-ma kuframa se kterejma lidi stejně jezdej 99 procent po dálnici .. ale jednoduchý starý odrbaný vrány se kterejma se člověk nebojí praštit, neváží 3 metráky, maj porádný zdvihy a projede to téměř všude ... Jen sem nechtěl úplně old school s kopačkou .. XR650 se mi vždy hodně líbílo a jak se objevilo tohle XR650L ze startérem, tak nebylo co řešit
edit: .. Acho jo ... zase sem z toho udělal leštěnku

p.epanica
p.epanica napsal 23.11.15 v 19:32 10b.

Ať jezdí ...

ivo66
ivo66 napsal 09.11.15 v 21:03 10b.

ahoj mam také tady to kultovní kladivo už nějaký rok a spokojenost, snažím to udržovat v original stavu mohu ti poslat foto jen pro zajímavost co to stálo

berry78
berry78 napsal 09.11.15 v 15:58

Díky Kluci

Jafoun
Jafoun napsal 09.11.15 v 11:20

Pekna, tyhle modely se u nas moc nevidi A nekdo tomu pekne pricpal sedlo, to musi bejt posezeni

Mann
Mann napsal 03.11.15 v 18:31 10b.

Jo, jo Adventure motorky dokáží nabídnout hodně na vzdor svému věku S akcelerační pumpičkou tuplovaně. Pěkný bike