Royal Enfield Bullet 500 (2008)

Vlastník altak
Vloženo 25.10.2015
Aktualizováno 7.1.2016

16.07.2017 , vyjizdka s opravou smer Kounovske rady

Vloženo: 16.07.2017, Uskutečněno: 16.07.2017, Stav tachometru: 25300 km, Zhlédnuto: 9x

Měli jsme původně jet ve větším počtu, ale postupně všichni odpadli, tak sem se rozhodl, že si vyjedu sám. Cílem byly známé megality Kounovské řady.
Cesta byla OK krom malého vcelku standardního dýchánku se šroubovákem...U Mšena v plném zátahu mašina za jízdy zdechla. Naštěsti na perfektnim místě u plácku před první vilkou. Trochu mne to znervóznělo, a tak jsem si řekl, že nejlepší bude, když si dám cigárko. Opodál přímo v pruhu stály dvě auta a pokoušely startovat. Asi nějaký blbý místo, nejsem v tom sám pomyslel jsem si...
Vybalil jsem vercajk a rozebral krabici u plynu an sem měl za to, že se zas urvalo lanko plynu nebo uvolnil v heftu váleček lanka. Ale to bylo OK. Jediný co už mě krom svíčky napadlo byla šťáva. Kouknu do bandy a přišlo mi, že tam je dost na to aby to nebylo nutný přepnout na rezervu. Nic jinýho mě ale nenapadlo, tak jsem to přepnul. Moc startovat nechtěla ale to je u ní za tepla normální nicméně pak přecejen chytla. Mezitim jsem ještě nepatrně obohatil na karbecu směs.
No nevim co to bylo za extempore. Možná je ten cucák kohoutu megadlouhej a tak se vynoří už při čtvrtce nádrže.
Pak jsem to otocil směr nejbližší pumpa. Mašina dostala šťávu z řepky olejky a já kafe z automatu a bez problému jsme oba dorazili domu. Škoda, k cíli chybělo asi 15km. Ale jako obvykle byla stejně cílem ta cesta...

Mapa viz sekce trasy...

• neděle 15.10.2017 - Veltrusy

Tak jsme dnes vychytali jeden z možná posledních krásných slunečných dní a ještě rychle udělali malou vyjížďku. Ze svolané sestavy se nakonec uchytily 3 kusy - Báwo, Transalp a Enfield. Jezdci měli všichni dopoledne povi

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 16.10.2017
  • neděle 1.10.2017 asi jedna z posledních vyjížděk

Tak po utrucovaném dopoledni, kdy stálo všechno za starou bačkoru a sralo se nač jsem sáhnul, jsem si dal u našich kafe a vybod sem se na nějaké další makání a zajel s mašinou pro řepku do nádrže. No a nakonec z toho byl

Vloženo: 01.10.2017
    Uskutečněno: 01.10.2017
  • sobota 19.8.2017- výlet Pavlíkov

Tak, dnes konecne zase vyjížďka s firemnim motogangem. Sjela se kawasaki, bávo 1200 a enfield. Výjezd od Starbucksu na Zličíně. Cílem kromě samotné vyjížďky bylo muzeum Splněný sen v Pavlíkově u Rakovníka. A stálo to za /cestovani/?act=poi&did=1562

Vloženo: 19.08.2017
    Uskutečněno: 19.08.2017