Suzuki DR 350 (1997)

Vlastník Bart350
Vloženo 14.10.2015
Aktualizováno 14.11.2020

Motorku mám od července tohohle roku s motorkou jsem zatím co se týče jízdních vlastností spokojen avšak menší nedostatky má.

První dojmy - První dojem motorka mi hned padla do oka a posez mi vyhovuje jelikož je vyšší přesedlání z Hondy XL600R Drko je lehčí a ovladatelnější tet když sednu na xlko tak mi absolutně nevyhovuje . Jediný co bych vylepšil jsou tlumiče motorka je celkem měkká.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začínající enduristy ale není vhodná pro menší postavy

Doplňky na motorce - Na motorce mám blastry a ladák který mi zrovna praskl takže nyní mám origo než pořeším ten prasklý

Motorka je to párádní co se týče jízdy po silnici na drapákách to neni zrovna výhra nepatrně plave a maximálka 110. Ale jak je na polní cestě či v lese motorka je ve svém živlu prostě pecka. Motorka je vhodná spíše na ježdění kolem komína obzvlášt na drapákách avšak nazout silničnější gumy cestování na lehko ji nebude činit určitě problém.

16.2.2016 - Přes zimu jsem dokončil svojí přestavbu chtěl jsem zkusit motarda.
Naskytly se kola ze suzuki gs 500 tak jsem do nich šel protože už jsem na nich motorku viděl na několika obrázkách naštudoval jsem upravy a pustil jsem se do toho pokud by jste chtěli vědět nějaký detaily nebojte se zeptat nechce se mi to tu všechno rozepisovat vepředu 310 kotouč origo gs

motorka není nějak upravena prostě během půl hodiny mám zpět drapáky. Taky by tu mohla padnout otázka proč zrovna litý ráfky. Jelikož jsem student tak prostě nemám na drátaky za 10 000 a tohle je nejlevnější varianta důvod přestavby škoda kurvit drapáky na asfaltu :D

Bart350
Bart350 napsal 26.10.20 v 18:38

Motorka je pořád doma a pořád slouží bez velkých zasahů do motoru ?

RiderDanny
RiderDanny napsal 24.09.20 v 13:25 10b.

Sehnat tuhle motorku v dobrým stavu za rozumný prachy není moc reálný. Jestli ji ještě máš, tak ať slouží

-Jandys-
-Jandys- napsal 24.06.16 v 12:49 10b.

Paráda Je vidět že s tím umíš a je pro tebe ideální hračkou

Gardista
Gardista napsal 15.12.15 v 17:06 10b.

Super stroj :) tak si ho važ

r.o.b.b
r.o.b.b napsal 15.10.15 v 16:00

Cus jestli chces muzem nekdy pojezdit.jsem z Malyho beranova ale jezdim jen v lese, po silnici jen nutny prejezdy.klidne mi napis nebo cinkni na 733 151 874