Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník renka18
Vloženo 7.10.2015
Aktualizováno 28.3.2017

Příjemný pocit z plynulé jízdy - změna je život. Uvidíme, jak se uchytí. Monster je nádherná motorka a tak možná Suzuki bude jenom přestupní stanice, ale možná taky ne ...

Motorka koupena od vybouřená_mrkev (Dolní Morava)

První dojmy - Oproti Monsteru jsem se na motorce cítila bezpečněji. Více kilowattů oproti Monstru se mi líbí :-), je svižná a poslušná. Stabilnější na rozbité silnici. Ve větru to s motorkou tolik necloumá, jako s Monstrem.

Motorku bych doporučil pro - Nerada doporučuji, každý by si měl vybrat, co mu vyhovuje nejvíc a neměl by se nechat ovlivňovat. Pro mě motorka zatím s u p e r .

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, zalamovací páčky, přepákování stupaček a ještě nějaký ozubený kolečka, že to jako jede víc do síly a ne do rychla

Zatím jsme toho spolu moc nepojezdily, takže časem dopíšu více.
Spolujezdce nevozím, to platí jako u Ducati, stačí, že zodpovídám za svůj život.
Brzdy jsou dostatečné, tedy ne za čtyři ale za jedna, motor jakbysmet, něco žere, ale s tím se počítá, když má jezdit, já taky nežiju jen ze vzduchu , servis prováděn v servisu Suzuki Pardubice, poruchy žádné.

Motorka je pohodlná, ovládá se dobře. Má trochu vyšší posez, zase v porovnání s Monstrem - ale to je o zvyku.

libac22
libac22 napsal 29.09.19 v 12:00 10b.

Super stroj at slouží a baví co nejdýl

Čadil
Čadil napsal 06.03.19 v 21:42 10b.

NaughtyFrog
NaughtyFrog napsal 20.10.15 v 21:06 10b.

Správně jsi to udělala , rejže je lepší teď ji máte aspoň oba

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 10.10.15 v 19:18 10b.

Určitě budete skvělá dvojka Hlavní je, že vidíš rozdíl a jsi maximálně spokojená! tak ať slouží a spoustu šťastných km

changes1
changes1 napsal 07.10.15 v 20:06 10b.

Změna je život. Taky jsem šel z Itala V2 do čtyřválce Suzuki a jsem velmi spokojen. Máš to moc pěkný tak ať ti slouží.