Aprilia Pegaso 650 (2000)

Vlastník reginof
Vloženo 6.10.2015
Aktualizováno 6.10.2015

Za malý peníz solidní italka...

První dojmy - První dojmy???... Po delší době jsem si sedl na mašinu, takže trochu obav že už jsem zapomněl jak se jezdí. Naštěstí se nic takového nekonalo. Sedli jsme si hned po pár zatáčkách...

Doplňky na motorce - Padací rám, přídavné světla, vyšší plexi MRA, kufr na 2 helmy givi, brašny, držák navigace, 12v zásuvka.

Pego jsem si vybral protože jsem chtěl levné "enduro", ale hlavně proto že se mi prostě zalíbila na první pohled.

6.10.2015 Prozatím máme najeto něco kolem 1200km. (kupovaná v půlce září 2015)
Mašina zatím šlape jak hodinky. Akorát mě trochu šokovala spotřeba nad 7 litrů. (Je sice pravda že ji moc nešetřím a byla už i nějaká ta polňačka, ale i tak mě ta spotřeba překvapila.) Jinak ji zatím nemám co vytknout. Momentálně jsou na ni obuté Metzler tourance takže mimo cestu se s ní nedá ani moc vydat. Chybí mi tam ta jistota. Na jaro dostane nejspíš Mitas e-07.

reginof
reginof napsal 13.10.15 v 07:54

No, mam v planu pres zimu ji nechat seridit . snad to pomuze. Akdyz ne tak chuj s tym. Motorka se nekupuje kvuli spotrebe

Pepa66
Pepa66 napsal 12.10.15 v 17:04 10b.

Ahoj kolego, dobrá volba. Ta spotřeba je normal kolem 5-6 L možná fakt seřídit karbec, přeji ti hodně spokojených kilometrů. Jasných 10 b

pega
pega napsal 09.10.15 v 11:51 10b.

Tak ji pořádně užívej,zima se blíží a nezapomeň kolečkama dolů,s tou spotřebou je to těžké-záleží na stylu jízdy,já to moc neřeším,buď na to mám a nebo na to s..u . Jarda

hruso25
hruso25 napsal 08.10.15 v 22:03 10b.

Pegaso je stále krásna motorka.Spotreba v 7litrov v "bahne" je adekvátna. Na ceste by sa mala pochybovať medzi 5-6l. Ak máš bežnú spotrebu nad sedem litrov,chcelo by to pozrieť karbce.
Nech ti slúži.