Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník Jonáš90
Vloženo 21.9.2015
Aktualizováno 21.9.2015

Nezáludná pohodová motorka , vzduchem chlazená, příjemný ježdění do 130km/h.

Suzuki GSX 750: důvod neuveden

První dojmy - Jak jsem na ní sednul , tak jsem věděl , že si jí vezmu. Dá se s ní jet svižně ,ale i kochačka s minimální spotřebou, pětikvalt je z mé strany bez výhrad, občas jsou znát nějaká kila navíc, ale dobře se s ní jede, dobře brzdí, co víc si od naháče přát, neni to raketa , ale ani žádnej lenoch.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji aspoň jednu ZR-7 do každé rodiny. Ne vážně , myslím si, že s ní bude spokojen každý kdo už předtím na něčem seděl a má rád pohodové ježdění.

Doplňky na motorce - ermax podsedlák , blatník , pancéřové brzdové hadičky , podložky v šavlích , výfuk Yoshimura , přešitá sedačka , širší řidítka a závažíčka , nerez brzdové pístky.

Motorku jsem si vybral , protože jsem chtěl vzduchem chlazenej čtyřválec, naháče.
/ A PROTOŽE KAWA /.
Vlastním jí od roku 2002 , příjemný svezení , dobrý motor, čitelný nástup výkonu s dobrýma brzdama.
Chválím zadní odpružení , na místě při manipulaci je znát váha, po rozjezdu pohoda. Spolujezdec si žádnej nestěžoval, já vzadu nikdy nejel. Úložný prostor pojme klíče, lekárničku, vestu a plechovku s pitím.
Když se udržím je spotřeba velmi příznivá, tak 4 až 4,5 l , motorka je doma na okrskách a v kopcích , delší vzdálenost není problém , zvlášť s tímhle sedlem.
Na údržbu pohodová , každý rok měním olej s filtrem , každý druhý i svíčky , zbytek dle potřeby, letos mě čekají brzdové kotouče, v originálu docela ranec.
V roce 2014 vyměněn motor, ten původní jsem přerazil napůl.
Jinak bez poruchy, ani prasklá žárovka.

CharlesD
CharlesD napsal 23.09.15 v 07:23 10b.

Viděl jsem, je moc pěkná a je na ní vidět péče majitele