Shineray DY 50 QT (2018)

Vlastník Medved
Vloženo 15.9.2015
Aktualizováno 11.1.2022

Uzasny motocykl, ktery se velmi libi holkam, coz je moje priorita.

Motorka koupena od Shi-Zunk a spol. s.r.o. - Pan Shi-Zunk importuje luxusni cinske motocykly a automobily do CR. Je to velmi seriozni obchodnik.

Suzuki DR 800 Big: Neni tak vhodna do terenu jako Shineray
Suzuki VS 1400 Intruder: Laciny vzhled, slaby zvuk a maly zatah oproti Shineray
BMW R 80 RT: No to je naprosty sunt. Laciny vzhled, rozslapnute valce, zvuk jak vrtulnik ... nikdy bych si na to nesedl.

První dojmy - Neskutecny zatah a vykon.

Motorku bych doporučil pro - Doporucuji vsem.

Doplňky na motorce - Samolepka A.C.A.B (od Cikuse), nalepovaci rychlopruhy a sest modrych LEDek. Ty LEDky by mely dohromady pridat 18 koni, ale zatim pozoruji maximalne tak narust o sedm koni. Snad si to jeste sedne.

Proč jste si vybral tento stroj?
Po kratke projizdce na teto rakete podlehne kazda slecna. Alespon si to myslim.

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy. Zkuste se rozepsat...
Prvni vyjizdka vedla do nasi strediskove obce, kde jsem pred mistni textilni tovarnou ve dve hodiny po konci smeny cekal na svou divku, ktera o tom nevedela. Jako ze nevedela ze je moje divka. Coz mi dalo volnost si nekterou vybrat.
Kupodivu ani jedna z divek pred tovarnou neprijala me pozvani na vyjizdku. Vysvetluji si to tak, ze se baly sednout na takovou raketu. I kdyz jsem je ujistoval, ze to mam pevne v ruce.
Jel jsem tedy na vyjizdku sam a musim rici, ze ty blbe kundy maji ceho litovat! Ten zatah! Ty brzdy! A ten sex! Akorat jsem u toho byl sam teda.

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město...
Motorka se citi nejlepe uplne vsude. Alespon myslim, protoze nikdy nerikala, ze by se citila nekde blbe.

Dá se s moto i dobře cestovat?
Tak urcite. Krome stani v garazi se s ni da vyjet i na cestu. Takze cestovat se s ni da dobre.

DeaDDream
DeaDDream napsal 23.08.22 v 22:29 10b.

dobre dobre popísané

Capt.Orr
Capt.Orr napsal 08.06.22 v 18:43 10b.

Slušnej matroš

Ozzy_
Ozzy_ napsal 01.03.21 v 14:06 10b.

Takhle uz jsem se dlouho nezasmal. DIk !!! Jasnejch deset.

MarkusRetrp
MarkusRetrp napsal 02.10.15 v 20:51 4b.

dobrej popis

Basta_Fidli
Basta_Fidli napsal 16.09.15 v 15:54 2b.

A teprv jak se bude libit holkam,az ho budes tlacit na kazdy druhy krizovatce, az ti to nepojede:D:D (vlastni zkusenost se znackou SHINERAAAAY )

2body za vzhled.)