Honda CB 250 (1974)

Vlastník GL1000
Vloženo 25.8.2015
Aktualizováno 25.8.2015

V jednoduchosti je krása,už nějakou dobu jsem prohledával inzeráty s Hondami staršího data výroby.

První dojmy - Už při první jízdě mně padla do ruky.Je to kus poctivé motorky.Nemůžete čekat od stroje starého 41 let žádné zázraky a kdovíjaké přesné ovládání,jako píší všechny firmy prodávající motorky.Prostě jízda musí být zážitkem a trochu i dobrodružství.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co nikam nespěchají a jízdu si užívají.Prostě - zase jste se kochal pane doktore.

Doplňky na motorce -

Koupil jsem ji ve Znojmě.Vzhledem k jednoduchosti dnešního přihlášení,co si zase nějaký soudruh v Práglu vymyslel,jsem ji přivezl domů,udělal STK a pojistku a čekal týden,až mě původní majitel pošle přehlášené papíry.Děkuji pražákům za zjednodušené řízení a ještě budu muset na úřady znovu,protože nechci jezdit jako bylyno z brněnskou SPZ.
Jinak motorka není naštěstí vyrobena v česku a tak funguje až nečekaně.Po nějakém nezbytném servisu-výměna kontaktů zapalování,hadiček karburátorů,duší v pneu,jsem vyrazil na dovolenou.Najel jsem za týden 1500km bez jediné chybičky.
Měl jsem i jiné motorky od značky Honda.Samozřejmě se nedá srovnávat CBR 1000,CBR 600,VFR 800 s tímhle motocyklem.Tohle je motorka pro lidi,co nikam nespěchají,nemusejí být všude o 10 minut dříve než ostatní.Prostě kochačka.
Moje předešlá motorka byla Honda GL 1000 Goldwing,r.v.1978.Výborná motorka,ale na mě trošku těžká.

JardaN
JardaN napsal 09.12.16 v 09:25 10b.

Ahoj GL
Tak koukám na ten tvůj kousek a moc se mi líbí . Nebyla by k mání je oravdu pěkná a o něco takového v pěkném stavu se snažím již nějakou dobu a neúspěšně.
Co ty na to?
Děkuji za odpověď

kuzmič
kuzmič napsal 01.09.15 v 22:14 10b.

Nooo, krásná... !!!
Žádné retro, ryzí historie a ještě k tomu živá...!!! Krásná... klobouček...

stenlijawa
stenlijawa napsal 01.09.15 v 20:10 10b.

Ackoli jsem jawista, smekam. Uzasne barevne provedeni a vubec...

Petr59
Petr59 napsal 01.09.15 v 10:55 10b.

Krásná motorka (i když není z Práglu ) Tohle se mi opravdu moc líbí.

Pista69
Pista69 napsal 01.09.15 v 10:02 10b.

Nádherná... 10 bodov...