Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník Atrotoxin
Vloženo 15.8.2015
Aktualizováno 28.1.2018

Vloženo: 10.04.2016, Uskutečněno: 10.04.2016, Stav tachometru: 20910 km, Zhlédnuto: 2x

Pneu byly už měsíc koupené a psychicky jsem to ,už nevydržel ,bylo nutné přezout i když sem původní nedojel až na doraz ,jízda na Michelin pilot road (tušim 2) obuté předchozím majitelem byly zatím mé nejhorší pneu ,ano moc jsem jich nezkusil ,ale přirovnávám ku pirellkám GT,nebo Bridgestone S23 co jsem měl na 6ce a to bylo úplně někde jinde.Vůbec sem jim nevěřil při větších náklonech ,podivně trhaně ujížděli.Na cestování asi ok ,ale zařádit si s něma hrůza děs. Nyní jsem obul Metzeler sportec m5 - jsem zvědaví ,snad budou to pravé. Krom toho samo přišla leštící údržba :D ,venku stejně chčije.

kokoška. (3) napsal 10.04.2016 v 19:31

Souhlasím taky sem je měl,na cestovaní super,ostřejsí jizda ne :/

6573 (47) napsal 10.04.2016 v 19:10

Pěkné,taky mě to čeká.Já tam taky mám Micheliny a důvěra taky nic moc.Ani na předešlém moto co jsem měl, žádný hit. Takže je opatrně dojedu a již mám vybrané-novinku Dunlop ROADSMART 3.Tak jsem zvědav.

• PRODEJ

Tak je zamnou ,mé rozhodnutí a FZ1čka má nového majitele . Byl a je to super stroj ,který pro mě znamenal mnoho nebyly jsme spolu tak dlouho ,i přesto to na mě působilo jako bych přišel o něco ze sebe ,vůbec mi z toho ne

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.01.2018
    Uskutečněno: 28.01.2018
  • Konec sezóny a chladící kapalina

Letošní rok pro mě končí ,zima a zimní spánek je tady. Klasika kontrola a čištění ,baterka ven parking a absťák do jara předemnou. Ještě před poslední letošní projížďkou proběhla výměna chladící kapaliny - Motocool exp

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.11.2017
    Uskutečněno: 04.11.2017
  • Grossglockner

V rychlosti ,přes svátky domluvená akce se super lidičkama .Tentokrát i s batůžkem ,manželkou. Počasí vyšlo na jedničku ,vlastně bylo ,až moc horko .Konečně jsem zhlédl Edelweißspitz v plné kráse a né v mlze . Za bránou

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.07.2017