Yamaha XV 1100 Virago (1998)

Vlastník pazďa60
Vloženo 26.7.2015
Aktualizováno 26.7.2015

Je to krasavice podle mého gusta, jsem třásničkář, nic s tím nenadělám, tak mě nebijte

První dojmy - Moje první dojmy? Ty vole starej, na co ses to dal. Vždyť je to těžký, sotva to udržíš na místě. Ale s prvním rozjezdem už to bylo o něčem jiným. Jsem absolutní začátečník, tak nevím, jestli to brzdí jak má,ale já jezdím pomaličku, tak zatím jsem zastavil. Kupodivu krásně poslouchá a nechá si ode mě líbit i nějakou tu chybku

Doplňky na motorce - Plexi, rolka, boční brašny, zadní kufr, přídavná světla, pás na nádrži, přepákování a třásně

Průměrná spotřeba - 5.5504 l/100km

Proč virgule?
Tak samozřejmě finance, ale nejdřív byl sen.
Po rozvodu se mě kamarádi a synovci ptali co bude dál. No co, povídám, prodá se barák, koupí se dva byty a každý půjde po svým, a mám sen, že si na starý kolena udělám řidičák na moto a koupím si nějakýho bubláka na kochání.
Přes zimu jsem čučel do počítadla na inzeráty a padlo mi oko na 535ku. Moc se mi líbila narozdíl od těch novějších mašin (omlouvám se jejich majitelům, nic ve zlém) a tak jsem začal shánět na netu info. Dostal jsem se až na Czech republic Virago a ostatní vlákna a diskuze a dle rad tam psaných jsem začal uvažovat o silnější verzi.
A letos v dubnu se objevil inzerát na 1100ku, hned mi padla do oka, přesně takhle jsem si ji představoval nazdobenou, jenže barák nebyl ještě prodaný, nebyly finance, a tak jsem jen sledoval kdy zmizí z nabídky.
V červnu se zadařilo s prodejem domu a hned jsem si pro ni jel.
Je to velice pohodlný stroj s křeslem místo sedačky, perfektně dosáhnu na zem a dokonce i ty vlašťovky mi sedí a nekroutí ruce jak by se mohlo zdát.
Jak jsem psal výše, jsem absolutní začátečník, samozřejmě jsem do vojny sedlal fichtla načerno jezdil jedno léto s 350 jawičkou, takže moje zkušenosti se po 35 letech rovnají nule a pomaličku se spolu seznamujeme.
A pokud se někomu bude zdát povědomá, tak se neplete, koupil jsem ji od Vilínka z Mělníka

Franky_K
Franky_K napsal 12.11.23 v 13:38 10b.

Taky začínám po skoro 20letech ať to jezdí

CHANGIN
CHANGIN napsal 04.07.16 v 16:55 10b.

Člověk kupuje srdcem .Je překrásná. Dal bych víc. Můžu jen 10 bodíků. Ať ti dělá jen radost a Ty jí.

bortl
bortl napsal 28.04.16 v 10:29 10b.

Pěkně vymazlené virago,ty třásně ji sluší

Riko63
Riko63 napsal 29.01.16 v 09:48

Vymazlená virážka ! Hodně radosti !

Boža
Boža napsal 06.08.15 v 16:48 10b.

Parádní Virágo užívej ho vždy v pohodě dávám 10 bodů