Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník ingott
Vloženo 16.7.2015
Aktualizováno 16.7.2015

Postarší Fazer druhé generace v černé barvě

První dojmy - Moje první motorka po autoškole, když jsem na ní prvně jel přišla mi hodně snadno ovladatelná a lehká. Možná to bylo ale tím, že za mnou neseděl instruktor... Další plus je že se na ni mých 193cm docela pohodlně usadí.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych začátečníkům, potom co se naučíte jezdit nepřestane hned bavit.

Doplňky na motorce - Po koupi měla motorka orginál Yamaha držák na kufr a turistické plexi, oboje jsem pro zatím odmontoval, na delší cestu se zatím nechystám. Do budoucna ale zužitkuju.

Chtěl jsem univerzální a zábavnou motorku na silnici. Na litr si hned po škole netroufnu takže bylo jasné že to bude naháč kolem 600ccm obsahu. Konkurence v této kategorii je tak vysoká, že koupit špatnou motorku se asi nedá, no po pročtení různých recenzí a prozkoumání nabídky na trhu to dopadlo Fazerem.
Motorka je opravdu snadno ovladatelná, píše se o ní že v nízkých otáčkách moc nejede s čímž musím souhlasit. Na druhou stranu při 120km/h to na 6tku točí kolem 6-7tis otáček a spotřebuje dle mých výpočtů 5,2l/100 km. Zátah motoru začíná ale až za 8tis. otáček.
Díky tomu by se na motorce dalo poměrně dobře cestovat, posez je dost pohodlný, do města je ale malý záta v nízkých otáčkách nevýhoda.

Drakis
Drakis napsal 06.01.17 v 21:23 10b.

Dedek_Majkl
Dedek_Majkl napsal 01.10.15 v 21:06 9b.

Ahoj, mohl bys mi říct, jak se tváří s tím vyšším plexi. Mám originál a se 190 cm to trochu fouká , zvažuji koupi vyššího plexi a ev. deflektor na sklo, abych za to mohl trochu vzít. Díky za názor

Kingdoom
Kingdoom napsal 21.07.15 v 11:23 10b.

Decathlon
Decathlon napsal 16.07.15 v 20:16 10b.