Yamaha XT 225 (1987)

Vlastník truck
Vloženo 4.7.2015
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 18.01.2016, Uskutečněno: 18.01.2016, Zhlédnuto: 17x

Renovace začíná vždy sháněním,študováním a organizací všech zadávaných oprav,aby bylo vše včas doma.Dnes tomu říkají "logistika" Až potom přijde ta fajnová práce všechno složit a vytlačit před dílnu novej 30 let starej motocykl.
Mám už doma zásilku z Japonska,protože Yamaha Europe už díly na mojí vyjímečnou babičku nemá skladem takovej výplet kol na xt 225 narovnal voči i Japonskýmu skladníkovi ale našel je tak OK nové zlaté ráfky EXCEL se musí svrtat podle původních (jsem netušil mě stačilo 36 děr ale není to tak jednoduchý) rezatá nádrž už je ve Vrchlabí vyčištěná a celej vnitřek vylitej kaučukovou barvou sedlo mám už doma od čalouníka a v týdnu přijede všechno železo z lakovny A pak začnu strojit

truck (11) napsal 19.01.2016 v 20:40

Díky přátelé

Bbuben (0) napsal 19.01.2016 v 20:17

u nějakou dobu sleduju, že se u tebe v garáži dějou jen samý parády , tak ať všechno pasuje jak má a pak dělá jen radost

Freeman (0) napsal 19.01.2016 v 14:09

Máš to úžasně podchycené Ale nejdůležitější ze všeho je dobře vědět, co a jak chtít udělat... A to ve Tvém případě naprosto dokonale zvládnuté
Tak hodně štěstí

šima52 (3) napsal 18.01.2016 v 20:34

Právě zvládnutí té "logistiky" je to, co nejvíc závidím . Tak ať se daří jako vždy .

• DĚLENÍ 2

Tak jsem vypustil do světa další motušku :´-( naštěstí už to není taková trága jako když odjížděl MAXIMUS člověk si nato musí zvyknout jinak to nejde nemám galerii kam bych ty krasavice stavěl do lajny (u) No a dů

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.02.2017
    Uskutečněno: 08.02.2017
  • HOTOVO

Poslední věci dodělané dojedu na STK a mám hotovo.Nakonec jsem sám zvolil variantu přísného originálu což je u mě docela slušnej progres. :-$ Jen ty retro polepy počkají na nevím kdy (u) RM racing má pořád fičák je m

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.09.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • SKORO FINÁLE

Dnes jsem ji poprvé vytáhnul před garáž B-) to se opravdu neomrzí :-DD pytel hodin v dílně a najednou je na světle a teprve je vidět jak se to povedlo ;-) Stále je to ještě polotovar,ale už se blížíme k závěru +o( do

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.08.2016