Yamaha XT 660 X (2005)

Vlastník m93filip
Vloženo 4.7.2015
Aktualizováno 31.7.2015

Tak jsem se konečně dočkal, po náročném rozhodování vyhrála Yamaha ;)

Motorka koupena od bronja (Louny)

První dojmy - Dojmy po přechodu z Hondy Xr 125l na Yamaha Xt 660x? Bomba, naprostá spokojenost, motorka je dravá, jede parádně, ovladatelnost suprová, zrychlení, doufejme, že bude sloužit dlouho ;)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co si chtějí na motorce zařádit, vyblbnout se, a i pro ty, kteří se chtějí vydat i na delší vyjížďky ;)

Doplňky na motorce - Laděné výfuky LeoVince X3, sportovní filtry, blástry.

Nejdříve jsem si udělal seznam motorek, které by se mi líbili, všechno motardy, počínaje Ktm 640 SM, Suzu DR, Husar, a končeje Yama XT 660x. A postupem času, čtení recenzí, sledování videjek, jsem nakonec výběr proškrtal, a nakonec mi zůstaly dvě motorky, LC4 a XT 660x. Pak už jsem jen čekal co se vyskytne, nejvíce jsem sledoval KTMky, ale pak jsem narazil, na již mou, Yamahu ;)
Na moto jsem najel nějakých 250 km, z toho 120 na dálnici, kde motorka frčí parádně, ale taková ta rychlost, kdy se ještě cítíte pohodlně je okolo 130 km/hod. Ono to není sranda, jet poprvé na moto, a hned 150km v kuse, vč. dálnice. Ale moto jede jako ďas, a ještě k tomu parádní zvuk, v podání LeoVince X3.
Brzdy spokojenost, podvozek ideál. Zvedá se i na 2ku, ale moc to nedráždím, jsem na ní hodný, a mám z ní maličko respekt, však to je ten skok z 9kW na cca 37kW.
Jízda se spolujezdcem: Zatím jsem jezdil jen s přítelkyní, která má 50kg i s postelí, takže jí za sebou skoro necítím, a motor(výkon) také ne. Takže jízda ve dvou bez problémů ;) Co se týče úložného prostoru, tak pod sedlem, je nějaké to místo volné, například oproti LC4 (z doslechu).
Na ty naše okresky, kde je sem tam díra, se motorka opravdu hodí. Tlumiče a podvozek se na těchto silnicích chovají výborně. Jak už jsem říkal, dálnice není problém , ale je to nuda, když zrovna nepředjíždíte, protože předjíždět, Vám tahle motorka umožní, úplně s klidem ;) Terén, no nevím co napsat, jel jsem akorát po polní, ujeté cestě, a dobrý, zkoušel jsem i les, ale to jen, z důvodu že jsem si zkracoval cestu, jinak bych to tam asi moc netahal. Ve městě, taky ideální. Nejvíce mě baví jak se všichni otáčejí co to přijíždí za randál ;)

9.7.2015
Tak jsem dnes poladil vzhled motorky, proužky na ráfky, polepy Yamah na kyvce a na blastrech, žádné přeplácání, aspoň tak to vidím

m93filip
m93filip napsal 05.07.15 v 17:21

Díky chlapci ;)

context
context napsal 05.07.15 v 11:16 10b.

pěkný stroj, dobrá volba, přeji hodně najetých kilásku bez nehod a dlouhou sezonu

Machy07
Machy07 napsal 05.07.15 v 09:16 10b.

Super stroj