KTM EXC 300 (2009)

Vlastník GSpower
Vloženo 27.6.2015
Aktualizováno 21.2.2016

Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede Jede

První dojmy - Koupil jsem jí jako top stav... Spodek jsem čekal o mnoho silnější, než se o tom píše. Posléze se ukázalo, že byla popraskaná jedna klapka v sání, takže proto to nejelo tak dobře.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro vyježděného enduráka nejlépe po 250 2t. Rozhodně nedoporučuju z přechodu z 125! Já jezdil na cr 250 a stejně je exc300 fakt hodně silná. Kdyby byla možnost se předtim pořádně povozit, tak bych šel zatím asi do 250 exc

Doplňky na motorce - KTM powerparts- koleno, koncovka, středy kol, lámací páčky, cnc brýle, vodítka řetězu, polepy nádrže, průhledná nádrž atd

Najeto cca 10mth. Po koupi jsem dělal: filtr, olej v převodovce, svíčku, silentbloby kolena a vyfouknutí, klapky v sání, vatu v koncovce, žárovku, kryty rámu, přírubu karbce- zvenčí byla popraskaná a zevnitř byla ok, ale raději nová, nějaký krytky u žárovky, ložiska a gufera zadního kola, oba kloubky zadního tlumiče, kapalinu v chladiči. Takže po koupi hned sežrala 8000. Ještě je ometená zadní guma. Moto má cnc brýle, náboje kol, koleno+koncovka fmf ktm powerparts, lámací páčky a spoustu dalších powerparts doplňků. Je to Sixdays, takže průhledná náhdž. Po opravách bez vůle a konečně jede jak má. Za ruce to tahá o dost víc než ta cr 250. Nevim proč, ale po 2 hodinách jízdy mě bolí kloubky na pravym malíčku, možná mam daleko páčku brzdy od řidítek-nevim.

Machy07
Machy07 napsal 27.06.15 v 15:14 10b.

Pěkny stroj stěma investicema jsem měl to same :) :D