Yamaha XV 750 Virago (1995)

Vlastník alca7019
Vloženo 16.6.2015
Aktualizováno 25.10.2015

Špindlerovka - 128. Chopperstar s -HADem, DARONKOU a spol.

Vloženo: 03.11.2015, Uskutečněno: 31.10.2015, Zhlédnuto: 19x

Na Špindlerovku na motorce...a navíc s CHOPPERSTARTem...to byl můj tajný cíl a sen . Jen ještě doma zpracovat Lubosx (nemá moc rád vyjížďky, kde je moooc lidí, má radši ty komornější). No to bych nebyla ženského rodu, kdyby se to nepovedlo . Nebudu se tu rozepisovat, jen prostě...akce moc pěkně naplánovaná. Jelo se po vedlejších silničkách, krásnou podzimně zbarvenou přírodou. O plynulost se bezvadně starali Sršni, kterým patří velké díky . Cestou se k nám plánovaně přidávali další, škoda jen, že se nenahlásili předem, aby neměla Daronka práci s několikerým doobjednáním a změněním počtu strávníků, ale to by nebyla ona (jak jsem se dozvěděla), aby si neporadila a my měly plná bříška. Ale dobře zvolenému místu i volby oběda předcházelo vyjetí na Špindlerovku. Tady jsme se také společně vyfotili a "Hadi" mysleli na vše, i mávání do kamery , následně s uloženým záznamem na rajčeti proběhlo .
No prostě pohodový den se spoustou pro nás nových tváří (i když některé už znám z motorkářů ). A také spoustou krásných foteček od Daronky a ostatních. Měla jsem sice foťák, ale jako správný nováček jsem ze všeho byla spíš vedle, než abych fotila. Takže fotek moc není a těch pár je na mém novém ne moc starém a naditém rajčátku (motoalca.rajce.idnes.cz/ ).
Takže za vše díky a dávám palec hore

alca7019 (1) napsal 03.11.2015 v 21:56

přesně tak, nejen o Vánocích díky, jsem ráda, že to vyšlo po všech stránkách. Tak hodně sluníčkových a pohodových jízda

Wildaja (44) napsal 03.11.2015 v 16:35

Sny se mají plnit nejen o Vánocích .
Krásná krajina a mít tohle jako "cíl" ... na to, je ženská taktika tou nejlepší omluvou a musí to pochopit i Ti zastánci komornější jízdy . Znám to podle sebe a pak většinou nikdy nelituji . Hodně lidí umí udělat velký chaos, ale Vám se toto setkání podařilo a jako z mála posledních dní Vám vyšlo i sluníčko. Moc pěkné fotky .

• Podzimní jízda do Sedloňova

V sobotu nás krásné počasí vyloženě vyhnalo :-) . Kvůli jiným povinnostem jsme ale vyjeli bohužel až po třetí hodině. Cestu do Sedloňova jsme si vybrali už po několikáte (za rodiči na chaloupku na posvícení :-D ) a opět

Vloženo: 26.10.2015
    Uskutečněno: 26.10.2015
  • Ukončení sezony v Třebechovicích

Na akci pořádanou Orebikers jsme se vydali tři. Počasí bylo trochu chladné, ale pěkné. Na sraz do Třebechovic jsme přijeli trochu dříve, a tak bylo kde zaparkovat a zbyl i čas na dopolední kávu. Mezitím se začínali sjížd

Vloženo: 10.10.2015
    Uskutečněno: 10.10.2015
  • Sraz Velká Bíteš a druhý den káva v Novém Města nad Met

Za poznáním dalších nových lidiček a okouknutí dalších motorek jsme si vyjeli na sraz do Velké Bíteše, akcička k ukončení seznóny. Na parkovišti u první brněnské strojírny byl připraven stánek s občerstvením a kamion ja

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015