Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 22.05.2024, Uskutečněno: 14.05.2024, Stav tachometru: 48051 km, Zhlédnuto: 53x

Tak zase jedno krásné odpoledne před námi je možnost se po práci jen tak cournout. Napadla mě trasa tentokrát směrem na Jičín. Jel jsem zde už vícekrát, ale co ?! Hlavně se projet a vyvětrat hlavu. Kdo ví kdy a kam zase budu moc vyrazit ? Cílem bylo Kopidlo a cestou někde zmrzlina. Zde už bylo vše vzhledem k pokročilé denní době již zavřené. Naštěstí kousek před Jičínem hned u hlavní silnice stánek jako hrom i s posezením. Bylo krásně, zastavil jsem, dal zmrzku a přemýšlel kudy dál, abych nejel přímo domů. Udělal jsem si krásný okruh i se zastávkou, což u mě vzhledem k nedostatku času díky pozdnímu výjezdu nebývá zvykem. Cestou jsem minul i jednu pro normální a slušné lidi zajmavost - věznici ve Valdicích. Kdysi jsem sem vzal své dvě tenktát ještě malé děti a ukázal jim, že když udělají něco hodně ošklivého v životě, tak skončí tady. Viděli to na vlastní oči ! S nastávajícím večerem jsem se ještě za světla vrátil domů. Mohl jsem i dříve, pokud bych to vzal po hlavní, ale tentorkát ještě nějaký ten čas na prodlouženou trasu byl. A náramě jsem si to svobodně užil !

Konečné stav kilometrů: 48 051 km
Ujeté kilometry: 139 km
Kumulativní kilometry 2024: 3 073,5 km

Hyacint (44) napsal 23.05.2024 v 10:01

• Odpoledne po známých cestách

Tak zase bylo asi po 14 dnech pěkně a šlo to vyjet bez deště za hezkého počasí. Po práci, na chvilku. Jenže kam ? Já už tu mám i na kole všechno tak projetý, že už bych jezdil furt ty samý trasy. A to se mi úplně nechtěl

Vloženo: 06.06.2024
    Uskutečněno: 04.06.2024
  • Odpoledne kouskem Německa

Dnešního dne jsem měl mít motorku v servisu v Praze. Termín jsem měl objednaný již 14 dní. Motorku jsem plánoval odvézt den před domluveným termínem. Jenže zrovna ten den opravdu celý den fest pršelo a jet se mi v tom ne

Vloženo: 30.05.2024
    Uskutečněno: 29.05.2024
  • Památník těžby uranu – Důl Hamr I, jáma č. 3

Inspirací na další výlet mi byl článek zde na motorkářích o místě okolo kterého jsem mnohokrát jel, ale nevěděl o něm. A protože to není daleko od mého bydliště, byl to akorát tak tip na výlet po práci na odpoledne. I te

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 13.05.2024