Yamaha Tenere 700 (2022)

Vlastník JZdák
Vloženo 24.4.2022
Aktualizováno 9.10.2023

Přední cartridge Andreani Rally + servis 10.000 Km

Vloženo: 20.04.2024, Uskutečněno: 17.04.2024, Stav tachometru: 10170 km, Zhlédnuto: 88x, Firma: FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek)

Krátce po instalaci nového zadního tlumiče Ohlins YA 818 / STX 46 (viz. předchozí zápis v deníku motorky) přišel čas na řešení funkčnosti předních tlumičů. Možnosti jsem měl dvě: Cartridge přímo od Ohlinsu (označení NIX 30), a nebo levnější a přesto funkční řešení pomocí Rally verze cartridgí od italských Andreani Group (označení Misano Rally Offroad).. Po kladných recenzích a zkušenostech kamarádů co je také mají jsem zvolil též Andreani, a nyní už mohu říct že to byla dobrá volba

Dále přišel na řadu servis v 10.000 Km na který jsem opět zajel do Písku k Motoshop Kabourek odkud moje Tenerka pochází a kde se o ní starají
Jelikož jezdím více mimo asfalt, tak se v rámci servisu měnil vzduchový filtr. A také došlo na výměnu brzdové kapaliny protože už jsou Tenerce dva roky

Motorka stále krásně funguje a plní moje očekávání, tak snad to tak bude i nadále.

• Zadní tlumič Öhlins YA 818(STX 46)

Nastal čas na největší dosavadní upgrade mojí T7 , a to výměna tlumičů.. Delší dobu jsem přemýšlel a vybírat jakou cestou jít, a nakonec shodou náhod vyšla koupě úplně nového zadního tlumiče Öhlins za krásnou cenu. P

Vloženo: 13.12.2023
    Uskutečněno: 10.12.2023
  • Doplňky od Camel ADV

Po nějaké době od poslední montáže doplňků došlo na další menší upgrade mojí Tenerky, a to doplňkama od firmy Camel ADV (y) Konkrétně silnější přužinka na boční stojan, a hlavně na vylepšenou páku zadní brzdy - "The Fix

Vloženo: 09.10.2023
    Uskutečněno: 01.09.2023
  • Další doplňky pro T7

Jako další doplňky jsem zvolil následovné: - AXP spodní kryt motoru (chrání přepákování a vodní pumpu, materiál plast HDPE 8mm) - Acerbis X-Factory bástry - Acerbis X-Power ochrana motoru - padací rámy OutbackMotor

Vloženo: 22.12.2022
    Uskutečněno: 22.12.2022