KTM EXC 500 Six Days (2023)

Vlastník erbe
Vloženo 31.3.2024
Aktualizováno 16.5.2024

Vloženo: 01.04.2024, Uskutečněno: 01.04.2024, Stav tachometru: 2200 km, Zhlédnuto: 138x

Posledná nedokončená adventure úprava, ktorá bola v pláne sa podarila dnes zrealizovať. Nahodil som kolesá Haan + nová predná Mitas C17 a dozadu niečo napoli zjazdené z 300ky. Myslím že Michelin Starcross Soft alebo čosi také. Vyhodil som oba haltery, uvidíme čo tá zadná guma.

Prebehla inšpekcia filtra s predfiltrom a po cca 2000km hlavný filter krásne čistý a väčšinu nečistôt odchytil predfilter. Vypratý a namazaný vzducháč + filter sock Twin Air. Myslím, že aktuálne budem len kontrolovať stav vizuálne a nechám aktuálne čertvé kombo dlhšiu porciu kilometrov, aby bola referencia pre dlhšie tripy. V ideálnom prípade, ak by stačilo vymieňať ten predfilter a hlavný filter by vydržal čistý aj pri viactýždňovom tripe. Bolo by o jednu starosť menej.

Výjazd som nestihol, ale tých pár krátkych prejazdov medzi garážami a umývarkou dáva znať, že ten cush hub je cítiť a motorka je kľudnejšia na plyne. To by teoreticky mohlo tiež pomôcť neustrihnutiu toho ventilu zadného... Uvidíme.

cca 40mth @ 2200km

• RO TET section 2

Niečo zo starej Rumunskej TETky. Prešli sme za 4 dni sekciu 2 zo Sighetu Marmatei do Brašova. Trasaa zčala pomerne z ostra kamenistým a miestami j trochu technickým stúpaním. Nasledoval famózny prejzd náhornej plošinky a

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.09.2024
    Uskutečněno: 09.09.2024
  • Pred TET mini-príprava

- výmena olej + filter, všetko na pohodu. - čistý vzucháč + predfilter - vyčistené prachovky vidlice a premaz gufier silikónom - predná guma jemne použítá Mitas C17 + vyvážená - zadná guma ponechaná Mitas C02 - už má

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.09.2024
    Uskutečněno: 04.09.2024
  • TET Litva

Môj tohtoročný plán na škandináviu sa postupne osekal na bližšie ciele. Škandináviu by som nestihol otočiť v komforte, tak som upravil plán na pobaltské krajiny. Môj časový fond dostal pred odjazdom ešte ďalší zásah, tak

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2024