Honda CRF 300L (2021)

Vlastník erbe
Vloženo 3.4.2022
Aktualizováno 31.3.2024

Vloženo: 23.08.2023, Uskutečněno: 23.08.2023, Stav tachometru: 35000 km, Zhlédnuto: 143x

Štart Santiago de Chile 6.1.2023
Koniec Dallas, Texas 21.4.2023

28700km

CRFka šlapala ako hodinky, riešil som len spotrebák. Destinácia mi ale nesadla. Prvý výlet z ktorého som utekal domov... Som rád, že som to mal možnosť vidieť,zažiť, ale aj spätné prezeranie fotiek vyvoláva pocity skôr také, že máločo z toho by som rád zažil znova.

elvis78 (144) napsal 23.08.2023 v 22:16

já jsem nepochopil trošku ten koment. Rozumím a cítím, že domov, rodina, je prostě magnet který neustále táhne(mám rodinu a tak to pouto cítím i ve vlasti), ten pocit odloučení a myšlenky na návrat ale nějak mi to nepasuje, proč? když jsi se rozhodl cestovat z bodu A někde v Santiagu a pak Texas bod B někde v tramtárii, sám. Motorka se tam přenesla pomocí kouzelného prstenu Araleby nebo Rumburakova pláště? Fotky ukazují, že se muselo jednat o naprostej zážitek na celý život a musel jsi vědět kam jedeš, nebo ne?

erbe 27.08.2023 v 08:59

To je práve to, že v tom nemá prsty rodinné puto. Nebol to môj prvý 3+mesačný trip ale prvý ktorý by som bez váhania po 2 mesiacoch ukončil keby existovala jednoduchá možnosť ako nechať motorku na mieste alebo ju odpratať dom. Podčiarkujem slovo "jednoduchá"
Mňa to tam bavilo mesiac, druhý mesiac mi začalo vadiť, že som stále v púšti a buď idem je tak ostré slnko a teplo, že ani zastaviť nechceš, alebo je zima, že klepeš zubami. Keď skončila púšť, začala džungľa kde bolo síce už len 30 ale zato vlhkosť, že sa bez klimatizácie nevyspíš. A nič medzi tým. Z jedného extrému do druhého. Pomedzi to klasické problémy rozvojového sveta bez jedinej pauzy... No zkrátka v Kazachstane som sa cítil príjemnejšie. Ale to bol asi len môj problém. Väčšina ľudí s tým problém nemá

Guga (72) napsal 23.08.2023 v 15:30

Tak až to rozdejcháš,tak to hezky pěkně sepiš přes zimu

erbe 27.08.2023 v 09:00

Cestopis z tejhto cesty ako obvykle sem na motorkárov zrobí Boris. Od neho to bude aspoň trochu pozitívne

Honza-TA950 (12) napsal 23.08.2023 v 14:59

Zajímavé, jel jsem v únoru 23 dost podobnou cestu (ale kraší dobu a kratší cestu jen 11 000km) ze Santiaga Carreterou austral přes Passo Robalos do Ushuiai a Rutou 40 pak nahoru a přes Aqua Negra zpátky do Chile a Santiaga a mě se tam líbilo, i když bylo všude daleko

erbe 27.08.2023 v 09:04

Čile bolo super. Ale bohužiaľ tým sme začali a bolo to málo odlišné od toho čo máme doma, takže si to človek moc nevážil. Potom začala Argentína a cestou dolu do Ušuaia síce len zima ale bolo to fajn. Cesta Argentínou hore do trojmedzia Čile-Bolívia-Argenítina bola to, čo ma zlomilo a už sa to u mňa nepozbieralo. Bolívia bola dosť náročná, od Peru som dúfal spestrenie, ale začalo to cez protesty, takže úteky a potom už džungľa a pekelné vlhko vo vnútrozemí alebo 40ky na vyschnutom pobreží plnom odpadkov, smradu a divných ľudí... V tom bode bolo vystarané a už som len utekal.

31081 (683) napsal 23.08.2023 v 14:56

Hmmm

• CRFka predaná

CRFka nakoniec našla svojho nového majiteľa, ktorý si ju v Texase preberie a bude na nej pokračovať svoje vlastné dobrodružstvo.

Typ: Prodej
    Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 29.02.2024
  • Príprava CRFky na cestu stage 1

Aby sme mohli spolu vyraziť na ďalšiu väčšiu cestu spravil som na CRFke niekoľko vecí. Pár preventívnych a pár úprav: - výmena pokazeného dual USB s vypínačom za klasický - natiahnutie kábla na druhú vypínateľnú dual

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.10.2022
    Uskutečněno: 03.10.2022
  • Veľkonočné Taliansko

Cez veľkú noc som mal v pláne natiahnuť CRFku do poľského TETu ale vzhľadom na počasie som to (znovu) zavrhol a nasmeroval sa za teplom. Podarilo sa stráviť pár dní na severe talianska kde bolo parádne. Prekvapilo ma

Vloženo: 22.04.2022
    Uskutečněno: 16.04.2022