Honda CRF 300L (2021)

Aktualizováno 31.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

alienblue
alienblue napsal 22.08.23 v 17:54 10b.

Na aliexpresu se da pořídit myslím 6litrova přídavná nádrž pod zadní bočnicy místo boxu na nářadí.

Robo025
Robo025 napsal 26.03.23 v 20:32 10b.

Sledujem tvoj upgade, mám ju doma tiež

Omarson
Omarson napsal 05.06.22 v 17:56 10b.

renka18
renka18 napsal 31.05.22 v 13:21 10b.

mRKEF
mRKEF napsal 14.04.22 v 08:01

Jojo, jak říkáš. AJP má spíš blíže takovému nekompromisnímu stroji na rychlejší rally typu Dakar. Na objevování světa mi přijde stroj typu CRF naprosto ideální, navíc v kombinaci s Hondí spolehlivostí. Jsem zvědavý, kolik bude mít ta tvoje CRF za 2 roky, jestli to zase bude 80 000 km .

erbe napsal 13.04.22 v 12:13

@mRKEF> dá sa to tak povedať. Ale ono CRFkou som nemal v pláne nahradiť AJP v pravom slova zmysle. Oba stroje sú veľmi rozdielne. AJP bol fantastický stroj keď ho človek zobral tam kam patrí a jazdil tak ako treba. Ale na také obyčajné pohodové trtkanie kade-tade to nebolo úplne ono. V tomto je CRFka úplne neprekonateľná svojou používateľskou príjemnosťou. Ale zase jej chýba kopec kvalít pre seriózne jazdenie no...

mRKEF
mRKEF napsal 13.04.22 v 11:08 10b.

Palec hore za návrat ke značce . Jak se říká méně je někdy více.

SV-DR
SV-DR napsal 10.04.22 v 09:43 10b.

Táto vylepšená 300vka stojí zato

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 08.04.22 v 16:50 10b.

Super recenze a porovnání

erbe napsal 08.04.22 v 08:32

@eddie94> Rally ma ničím neoslovuje. Všetko čo má oproti Lku okrem väčšej nádrže považujem za nevýhodu. Hlavne to plastovanie okolo motora. To by som polámal tak po 10 minútach niekde mimo asfalt lebo proste veľa padám
Mne sa Lko páči aké je jednoduché a univerzálne. Holka pre všetko. Hoci na nič nie je úplne tá pravá

jencekgs
jencekgs napsal 08.04.22 v 08:28 10b.

Perfektne popsano vcetne kladu a zaporu a super je porovnani s 250.

eddie94
eddie94 napsal 07.04.22 v 13:58 10b.

-preco nie rovno Rally verzia ? - vacsia nadrz, plexi, kryt motora, ... ci financne myslis ze sa viac vyplati L-ko a dokupit/dorobit doplnky ?
-inak super sledoval som tvoje putovanie na 250tke aj PR7 - velka inspiracia a radost pozerat/citat

Hofix
Hofix napsal 06.04.22 v 14:14 10b.

Tak ať ti to jezdí a nejen kolem baráku...

Jarda
Jarda napsal 06.04.22 v 12:01 10b.

super recenze

erbe napsal 05.04.22 v 20:41

@norbi_sk> Ten podvozok je jasná vec. Ja som uvažoval ako sa k tomu postaviť na 300ke. Uvažoval som či to rovno spraviť na poriadok a prekopať aj patronu vidlice a dať kvalitný tlmič ale nakoniec zvíťazil rozum a kúpil som iba lacný overený tlmič. Vidlicu som zatiaľ nechal tak, pretože s pružinovým kitom od Hyperpro ešte na 250ke som nebol úplne presvedčený. Zatiaľ neviem povedať či bude treba a ako vidlicu riešiť na to použitie na ktoré CRFku mám. Na jazdenie v teréne som nakoniec zaobstaral EXCčko (recenzia bude) a CRFka bude slúžiť len ako výletový/dovolenkový stroj.

@Dudun> PR7 som na jeseň predal. Plánoval som väčšiu cestu, tá ale nie je dohľadnej dobe reálna, tak šla preč. CRFka je mi vhodnejšia na motanie kolo komína.

Dudun
Dudun napsal 05.04.22 v 19:31

Na AJP uz nebudes cestovat ? Ci kazda bude na iny typ vyletu ?

norbi_sk
norbi_sk napsal 05.04.22 v 19:12

Pekné zhodnotenie na začiatok. Aj na základe Tvojej recenzie na 250, som si ju k V-stromu na jeseň kúpil. Je to na polňačky a mierny terén veľmi zábavná motorečka. Po prečítaní všetkých možných skúseností s podvozkom som vymenil centrál za emulzný yss s pružinou presne pre moju hmotnosť a strunu v tlmiči za K-tech s tuhosťou 8,5. Po použití oleja viskozity ako dáva Ohlins (Silkolene RSF15W), je zmena veľmi výrazná. Nie je potopená po postavení zo stojanu a pri mojich 88 kg je motorečka na polňačkách konečne istá aj pri rýchlostiach okolo 70-80km... Veľa krásnych chvíľ pri potulkách cestami, necestami prajem.

erbe napsal 05.04.22 v 18:35

@YAMAŠINA> no snáď je kočka hodne vysoká

YAMAŠINA
YAMAŠINA napsal 05.04.22 v 17:35 10b.

Dík za recenzi Máme u prodejce objednáno pro dceru. Sice v Rally verzi, ale to bude asi hodně podobné...a nemůžeme se dočkat kdy motorky dorazí Doufám, že to bude dobrý stroj. Přeju hodně šťastných km a vždy kolama dolů!

MGV7
MGV7 napsal 04.04.22 v 12:02 10b.

Parádní motorka, aneb v jednoduchosti je síla. Taky jsem o ní uvažoval, ale její nedostupnost, slabší podvozek a nízkej výkon mě zavedly k Fanticu. Ten boduje designem a lepšími komponenty, spolehlivost bude ale otázkou. Je to samozřejmě i trochu jiná kategorie. Honda bude předpokládám větší "držák" - 10b.

callowsick
callowsick napsal 03.04.22 v 17:37 10b.