Triumph Thruxton R (2018)

Vlastník Animals21
Vloženo 16.5.2023
Aktualizováno 16.5.2023

Vloženo: 25.05.2023, Uskutečněno: 25.05.2023, Zhlédnuto: 35x , Bod zájmu: AUTODROM MOST

Tak jsem včera vyzkoušel Thruxíka i na dromu. Je to zvláštní, mám to za rohem a vůbec se nejezdím. Což se asi změní.

Jeli jsme poslední jízdu, většina střelců už balila, takže nás na dráze bylo asi 12-15 a většina na SPZ.

Je to pro mě další úplně nová věc a chvíli mi trvalo se rozkoukat. Pro ostatní to očividně nic nového nebylo a bylo to fakt poznat Nicméně mě tahle zkušenost velmi posunula v ovládání motorky a hlavně brzdách. Podvozek a brzdy jsou jednoduše skvělé. Na druhé straně výkonový deficit oproti MT10, 1190, 1290, litrovým SS je prostě značný a nezkušenému pilotovi s neznalostí okruhu, jako jsem já, to nedovoluje dohánět chyby výkonem. Nepochybuji, že lepší pilot by profitoval z podvozku a brzd a ostatní posekal. Většině tam slušně nakládal borec na XSR900, takže jen o výkonu to vážně není.

Zážitek skvělý, začnu sem jezdit pravidelně. Nevýhodu vidím v riziku, že to člověk zahodí nebo ho někdo sejme a motorka - a tím prachy - v prdeli a nikdo vám nic nedá.

Kawalumpik (11) napsal 25.05.2023 v 14:55

Na druhou stranu nezajezdit si, když už můžeš? Jdi do toho. Motorka je parádní, tak s rozumem. Užij si to.

• Na Boží Dar

Včera jsem se byl projet na Boží Dar. Nejlepší úsek je stejně od Hradiště nahoru. Jezdí se tam závody do vrchu a je to moc pěkných pár kilometrů zatáček. Kus dál jsem cestou narazil na moc milý pár, Petra a Elišku. Pokud

Vloženo: 22.05.2023
    Uskutečněno: 22.05.2023
  • Prvních 1000km

Tak máme najeto něco přes 1000km a už se sžíváme. Ohromně mě to baví. I tím, jak je to pro mě novej styl ježdění. Nicméně každá mince má dvě strany a mě nikdy dřív nenapadlo, že chudáci kluci na supersportech to maj tak

Vloženo: 20.05.2023
    Uskutečněno: 20.05.2023