Yamaha Tenere 700 (2020)

Vloženo 6.10.2022
Aktualizováno 21.6.2023

Vloženo: 02.11.2022, Uskutečněno: 29.10.2022, Zhlédnuto: 25x

Trochu se montovalo !
Pořídil jsem kryt pod motor. Sice tam z výroby nějaký je, ale já chtěl trochu větší a bytelnější, navíc se naskytl jeden, co byl jen jednou namontovaný a za super peníze. Montáž proběhla hladce, výrobce připravil stejné otvory jako v originál krytu. Jen jsem musel vzhledem k větší tloušťce materiálu použít delší šrouby.

Další drobností je kryt předního světla. Nikdy jsem to na motorce neměl, takové ty drátěné mřížky sice vypadají správně drsňácky, ale pak to přes ně blbě svítí a hyzdit motorku přídavnými světly nehodlám. Tak jsem objednal kryt plastový průhledný. Kdyby náhodou od někoho přede mnou odlétl šutr, ať se nerozbije světlo. Kryt mi přišel rovnou z Číny za cca 800,- Proč jsem ho nekoupil u nás od zavedené značky ? Jednoduše proto, že stál dvojnásobek ceny a necelé 2000 za kousek plastu se mi dávat fakt nechce, to to radši naleju do nádrže
Kryt přišel včetně montážního materiálu a sedí perfektně. Hezký to moc není, ale hlavně, že to plní funkci

• nová sedačka

Žádná motorka není ideální. Nejinak je tomu v případě Yamahy Tenere 700. Všichni si vesměs stěžují na podvozek a houfně ho předělávají. Mně proti předchozímu BMW F800GS nepřijde o nic horší, možná právě naopak. Jasně, že

Vloženo: 02.04.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024
  • Silniční vyjížďka.

Chtěl jsem si natočit své oblíbené zatáčky a ukázat, že na Tenerce může být zábava i když se jede jen po silnici. Nakonec jsem jel úplně jinam, než jsem původně rozmýšlel, do toho navíc konec jízdy poznamenala nepřízeň p

Vloženo: 24.10.2023
    Uskutečněno: 26.08.2023
  • 4 motorky během týdne

Po týdnu stráveném s rodinou u moře (3 ženské) to chtělo nějaké odreagování :-D Jawa 250/590 Sport Venku hic jako kráva, člověk unavený a má chuť se svézt na něčem na pohodu. Na to je Jawka ideální. Je to malý, l

Vloženo: 27.08.2023
    Uskutečněno: 26.08.2023