Ducati Monster S2R 1000 (2006)

Vlastník z.a.j.o.c.h
Vloženo 16.3.2013
Aktualizováno 23.8.2014

Vloženo: 18.08.2022, Uskutečněno: 16.02.2022, Stav tachometru: 37000 km, Zhlédnuto: 40x

Další předsezónní servis. po tisíci kilometrech opět olej filtr, motor mě miluje. Při té příležitosti jsem čistil i sítko a při té příležitosti utrhnul čidlo teploty oleje. Originál stojí asi 600, ale pasuje tam z nějakýho Pašíka, B5 tuším, který stojí asi 60,- Hlavně ale příšera dostala novej krásnej odlehčenej spojkovej koš a lamely, takže letí jako vítr. K tomu jsem stříknul kus rámu, kde jsem řezal uchycení kvůli tlumiči a dával nějaký nový šroubky... Jako bonus jsem na jaře zjistil, že mám půl roku propadlou technickou, ale na druhý pokus byla naše (debilní blinkr se musí vysrat zrovna tam). Jen ty odrazky na spz, ty akorát škodí...

• Repase tlumičů

Jak jezdím na nových moderních motorkách, jsem čím dál nejspokojenější se sériovými tlumiči. Po dloooooooouhém bádání a protože nesnáším zlatá vejce, šel jsem budget cestou od základů. Nevím co v IT vymýšleli, ale pro vě

Typ: Údržba
    Vloženo: 16.11.2021
    Uskutečněno: 16.03.2021
  • Gumy, rozeta

Dunlop Sportsmart MK3 sada Nová zadní rozeta TSS. Předchozí dala cca 17 000 km, což není na hliník špatný.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.07.2020
    Uskutečněno: 16.07.2020
  • Servis

Při mém současném nájezdu a výměnách oleje si musí motor chrochtat blahem :D V létě po lehkém závodním incidentu mi při brzdění skočily rozvody na horizontálním válci, naštěstí se ukázalo, že se to nepotkalo, takže jedem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.04.2020