Yamaha Tracer 9 / 900 (2021)

Vlastník LukiasRIDER
Vloženo 6.10.2021
Aktualizováno 3.5.2022

Vloženo: 22.10.2021, Uskutečněno: 20.10.2021, Stav tachometru: 890 km, Zhlédnuto: 16x, Firma: FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek)

Musel jsem uznat, že štěsťena byla pro jednou opravdu na mojí straně a na to, že jsem si termín sjednával 14 dní dopředu, tak počasí bylo 20. října naprosto famózní. Teplota místy až 21 stupňů a celý den převážně slunečno, vzhledem k počasí předchozích dnů, to vyšlo fakt neuvěřitelně. Líp to zkrátka dopadnout nemohlo

Na tachometru necelých 900 km a já se tak vydal na náš první garanční servis do Písku. Po dálnici jsem jet přirozeně nechtěl a atraktivní a delší cesta přes Kutnou Horu mně časově nevycházela. Jel jsem tedy přes Havlíčkův Brod, Humpolec a Pelhřimov. Jó kdybych věděl, že budu schopen stáhnout cca 35 minut tam i zpět oproti odhadu navigace, tak bych si to býval přes tu Kutnou Horu a Valšim dal

Jinak celou dobu se jelo parádně a já už místy, hlavně po cestě zpět s novým olejem, zavítal do vyšších otáčkových sfér stále ale jen krátkodobě a s rozumem. Ten QS ve vyšších otáčkách je fakt BOBMA! Padá to tam jedná báseň. Pro ty co mají verzi bez QS, určitě si nechte dodělat, stojí to za to!

Na závěr musím vyzdvihnout servis v Písku u pana Kabourka. Vše proběhlo dle domluvy a mohu potvrdit, že dělají kvalitní práci. Na všech Tracerech, které jsem jezdil a měl, byl vždy ze servisu olej přes horní rysku, tady ale přesně na tu horní. Je to detail, ale o něčem to vypovídá. Dále svorkovnice pro vyhřívanou sedačku spolujezdce, která byla původně neuchycená a já ji zajistil aspoň stahovací páskou, byla upevněna na svoje místo... Ta dálka se vyplatila a pochybuji, že servisy v HK a PCE, mají takovou kvalitu, což potvrzuje osobní zkušenost i recenze.

Ještě jsem při příležitosti servisu zakoupil zvýšení řídítek o 15 mm a šikovný držák na mobil (fota po instalaci doplním)

Tak motorkám ZDAR a Tracerům zvláště.

• Tak máme zajeto + nové plexi

Včera konečně padlo zajížděcích 1600 km na tachometru a já tak mohl okusit plný potenciál motoru - jede to parádně :-D Jelikož se mí více líbí a s nižším plexi štítem je i motorka citelně obratnější, koupil jsem si

Vloženo: 29.10.2021
    Uskutečněno: 29.10.2021
  • Sobotní vyjížďka

Další stovka km za námi. Vše po známých úsecích kolem komína a většinou ve velmi šnečím tempu - minimálně na moje poměry. Naštěstí ale na šestku při cca 5 tis. ot. jede motorka kolem 130 km/m - takže se dá celkem normáln

Vloženo: 09.10.2021
    Uskutečněno: 09.10.2021