Yamaha Tracer 9 / 900 (2021)

Vlastník LukiasRIDER
Vloženo 6.10.2021
Aktualizováno 3.5.2022

Tak máme zajeto + nové plexi

Vloženo: 29.10.2021, Uskutečněno: 29.10.2021, Stav tachometru: 1600 km, Zhlédnuto: 14x

Včera konečně padlo zajížděcích 1600 km na tachometru a já tak mohl okusit plný potenciál motoru - jede to parádně

Jelikož se mí více líbí a s nižším plexi štítem je i motorka citelně obratnější, koupil jsem si z Anglie plexi Ermax sport.

Jinak stále řeším problém s bolestí ramen, který nastane po cca 2 hodinách jízdy. Nepomůže nic, změna pozice, uvolnění rukou, atd...Jelikož jsem si motorku koupil hlavně na to, abych mohl cestovat a jezdit dlouhý hodiny v kuse, je to celkem velkej problém. Očekávám dodání zvýšení řídítek od Yamahy o 15 mm - tak snad to pomůže. Jinak nevím, zdali s tím budu schopný žít

bikerp (0) napsal 03.11.2021 v 10:07

Koukám, že máme podobnou výšku. Já pociťuji, že ten štítek dělá jakoby podtlak někde v oblasti helmy. Takže ta bolest ramen s tím může souviset. Ono to totiž nemusí být od ramen, ale od krční páteře. Zkus retrakci krční páteře https://www.mckenziemetoda.cz/mckenzie-cviky-na-krcni-pater
Já měl problémy s krční páteří od sezení u počítače a tohle mi pomohlo.

zeke11 (138) napsal 30.10.2021 v 21:07

Co zkusit pootočit řídítka v klemech, třeba by to pomohlo...

1 reakce

LukiasRIDER
LukiasRIDER 02.11.2021 v 12:47

Nakonec, po instalaci kratšího plexi, problém s bolestí citelně ustoupil - nápor vzduchu na horní polovinu těla citelně uleví ramenům. I tak mám v plánu pootočit nástavce o 180 stupňů, tím se řídítka oddálí o cca 1 cm a nainstalovat zvýšení řídítek o 1,5 cm. Pak sem napíšu reference.

Milan1963 (272) napsal 30.10.2021 v 17:02

• Hurá na první servis do Písku

Musel jsem uznat, že štěsťena byla pro jednou opravdu na mojí straně a na to, že jsem si termín sjednával 14 dní dopředu, tak počasí bylo 20. října naprosto famózní. Teplota místy až 21 stupňů a celý den převážně slunečn

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 20.10.2021
  • Sobotní vyjížďka

Další stovka km za námi. Vše po známých úsecích kolem komína a většinou ve velmi šnečím tempu - minimálně na moje poměry. Naštěstí ale na šestku při cca 5 tis. ot. jede motorka kolem 130 km/m - takže se dá celkem normáln

Vloženo: 09.10.2021
    Uskutečněno: 09.10.2021