Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 16.5.2024

Vloženo: 09.05.2021, Uskutečněno: 05.05.2021, Zhlédnuto: 7x

No a už je tu zase středa a volné odpoledne. Druhý den z celého týdne. Je potřeba toho využít a zima mě neodrazuje před započatou prací. Jede se montit. Nejdříve na zahradu správně zohýbat držáky dle předkreslených drážek.To vyšlo a hurá, jede se do garáže. Tak jsem to tam dal jak jsem myslel, že je to ok. Připevnil, vystředil, přitáhl všude a zjistil, že pravá strana je v kolizi s hlavním stojanem, když na něm motorka stojí. Kouknu na to a říkám si kam by to chtělo posunout ? Chvíli jsem byl smířený s tím, že to tak nechám a čemu to vadí ? Vždyt kolikrát tu motorku zvednu na hlavní stojan a přes zimu to vydrží. Pak mi to nedalo a zkusil jsem po laborování ten originální naohýbaný držák. Nakonecto byl ten správný a kolize byla ta tam. Je fakt, že několikrát jsem musel motorku ze staojanu dávat na policajta, abych se dostal ke šroubu na který jsem chtěl držák připevnit. Je to šroub držáku uchycení lambda sondy. To by l ten správný. Protože podle nějakého obrazového návodu, už ani nevím kde jsem ho našel, to snad někdo přidělával za šroub pro hlavní stojan a ten se mi povolovat nechtěl. Navíc byl zatažený na krev, tak že nakonec tento šroub byl správná a nejlepší volba.

• Už je to, lásko, rally vážně poslední

Jak jsme se minulý týden s prodejcem nedohodli na ceně, tak tentokrát už jsem jel se záměrem tam motorku opravdu nechat. Jednání s prodejcem bylo rychlé, na mě až moc, ale já to nedělám každý druhý den, tak že v tom nemá

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • Cesta do bazaru a zase zpět

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem baza

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024