Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

A je tu víkend - další den pro zlepšení

Vloženo: 10.05.2021, Uskutečněno: 08.05.2021, Zhlédnuto: 10x

Konečně víkend, volný den po dvou 16 hodinových směnách a jde se pokračovat v zaopočaté práci.Jde se skoro do finále. Má být teplo tak hurá na to. Je ještě pár věcí co zbývá. A to další ze které mám docela nahnáno. Koupil jsem si ukazatel zařazených rychlostních stupňů Gipro. Skouknul návody na montáž, něco pobral z FB a rozhodl jsem se po písemném dotazu do autorizovaného servisu Yamaha, kde chtěli za montáž 1000 Kč si to udělat sám. Přišel ten den. Vybalil jsem sadu, přečetl návod a pustil se do práce. Naštěstí mi jeden znalý věci motorkář z FB poslal video jak pro blbce co kde a kam zapojit. Šlo mi hlavně o ty dva volné dráty - zelený a červený. To jsem nevěděl kam a jak. Stáhnul jsem si i originální návod, vytiskl, přeložil a doufal, že tobude brnakčka. Nakonec se vše podařilo ten den udělat. I přiložené projky moc pomohly. S nima je to o hodně jednodušší. I když původní svazek je hoodně na knop a moc se povytáhnout nedá. Nakonec se podařilo. Programování jsem si říkal, že si nechám na dlaší den. Taky jo.

• Cesta do bazaru

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem baza

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023