Honda Forza 125 (2020)

Vlastník iTomas
Vloženo 28.9.2020
Aktualizováno 28.9.2020

Vloženo: 07.03.2021, Uskutečněno: 07.03.2021, Zhlédnuto: 30x

Tak dnes jsem jel protáhnout svoji Forzu po zimě.
Jel jsem na stejné místo jak jsem byl ke konci loňské sezóny - pod Mohylu Míru.
Nevím jestli jsem úplně dodržel hranice okresu, ale nikde jsem žádnou hlídku nepotkal.
Počasí bylo úplně parádní, kole 9°C, s termoprádlem a novou koženou bundo to bylo super. Jen rukavice by to chtělo tlustší ...
Nebyla to sice první letošní cesta, ale byla zatím nejdál na jeden zátah.
Jinak jen po Brně.

Forzu jsem zazimoval v nevytápěné garáži a baterku jsem vzal domu. Jednou jsem ji dobil. Forza nastartovala na první brnk. Jen jsem dofoukl kola. Teď chudák nocuje na dvorku ;)

Na novou sezónu, vlastně mojí první celou sezónu, jsem koupil koženou bundu. Oproti textilní, je tato kožená skvěle teplá a tolik do ní netáhne. Je to W-TEC Montegi, na skůtr 125 adekvátní. Jen když jsem se doma díval na chrániče, tak mají horší normu, než moje textilní. Asi si dokoupím nějaké kvalitnější uni. Snad se mi tam vejdou.

Ještě plánuji dořešit držák na mobil, asi vezmu ten s bezdrátovým napájením INTERPHONE MOTOCRAB WIRELESS. Snad se mi to podaří nacpat na rameno RAM.

• Držák telefonu Quad Lock a RAM

Dnes jsem konečně namontoval držák na mobil - navigaci. Po dlouhém zvažování jsem zůstal u kombinace Quad Lock a RAM. Quad Lock používám už dlouho, mam na kole i v autě, takž jsem sáhl i po řešení na moto. Zatím bez in

Vloženo: 11.05.2021
    Uskutečněno: 11.05.2021
  • Podzimní večerní projížďka

Dnes možná poslední letošní projížďka kolem Brna, Mohyla míru a okolí. Udělal jsem pár fotek v podvečerním čase u voňavého pole. Na Forze už je namontované prodloužené plexi Puig a já si užil klidnější jízdy ...

Vloženo: 09.10.2020
    Uskutečněno: 09.10.2020
  • Prodloužené plexi PUIG

Tak den jsem namontoval prodloužené plexi. Rozhodl jsem se pro typ PUIG V-TECH LINE TOURING 1295W. Při mé výšce 185 cm mi originální plexi připadlo málo funkční, i když bylo vytažené v horní poloze na maximum. Dost m

Vloženo: 01.10.2020
    Uskutečněno: 01.10.2020