Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 15.5.2021

Bison ranch Rožnov a zámek Český Rudolec

Vloženo: 20.10.2020, Uskutečněno: 20.10.2019, Zhlédnuto: 19x

Při dnešním ranním pohledu na teploměr dne 20.10.2020, cca 3°C, jsem si vybavil loňskou ukončovací vyjížďku, kterou jsem si nezapsal do deníčku a tak se pokusím ve stručnosti napravit, bo paměť je milosrdná a selhává nám

Je neděle a my máme v plánu ukončit letošní motosezonu i za nepříznivých meteorologických podmínek, kdy se teploty pohybují kolem osmi stupňů Celsia a sluníčko se neukáže po celý den díky mlhám či zamračené obloze.
Sraz byl tentokrát u motokolegy za Třeboní, bo se jede očíhnout podzimní Česká Kanada, bizoní ranch Rožnov u Českého Rudolce a také zkontrolovat stav malé Hluboké ve stejnojmenné obci.
Složení strojů je následující, Wing s plně obsazenými sedly, dále Varadero první a druhé generace a Yamaha SuperTenére, které jsou obsazeny jednomužně.

Cesta vedla naší oblíbenou cestou na Číměř, Senotín, Landštejn a pak zlehka bloudíme, protože znám zkratku a nesnáším hlavní tahy Tím pádem máme i zpestření ve formě krátkého sprintu s rodinkou muflonů, které pro jistotu necháváme vyhrát, protože evidentně musí "přebrodit" přes naší silnici. Pak už jen pár zatáček v husté mlze, kdy poslední ze skupiny nevidí ani světla prvních dvou motorek a už jsme před zámkem v Rudolci. Provedení nezbytné fotodokumentace, výměna tekutin a doplnění nikotinu a hurá na bizony! Bohužel opět v mlze a tak jsme tur viděli jen v oparu. No nic, jde se na oběd. Luxusní Nedalo se platit kartou, což nás trochu zaskočilo, ale nakonec to dopadlo k plné spokojenosti všech. No a pak to bereme dalšími zkratkami až do Počátek, kde se již začíná projevovat chlad a vlhko panující celý den. Také čas začíná tlačit a tak po teplé kávě na benzině směřujeme své oře k domovům...

• Prvomájová

To se nedá popsat... Trasa naplánovaná na absolutní kochačku. To by jeden musel točit od začátku do konce, protože by se jinak fotili co ujetý metr až kilometr. Tímto děkuji motokolegovi a kamarádovi za úžasnou trasu :

Vloženo: 01.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024
  • Výměna olejů a filtru

Můj milý deníčku. Včera mi tahal klofák kořeny po sedmičce a osmičce. Za odměnu jsem si na dnes naordinoval v práci volno a konečně malinko umyl motorku a vyměnil motorový olej s filtrem a olej v kardanu. Interval byl n

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024
  • Rozjezd až na Velikonoce, a ochutnávka.

TRASA Něco málo km na rozjezd. Z počátku kochačka, pak už místy zrychlený přesun. B-) Téměř všichni už jezdí. I nám konečně vyšel čas, páč se potomka ujali přes noc jeho prarodiče a my si mohli užít společný rozje

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024