Yamaha WR 250R (2008)

Vlastník cong156
Vloženo 18.10.2019
Aktualizováno 9.8.2023

Vloženo: 12.09.2020, Uskutečněno: 12.09.2020, Zhlédnuto: 13x

Sice máme za sebou jen krátkou dobu soužití, ale i za tu jsme toho stihli spolu zažít na všech frontách relativně dost na krátké hodnocení.
Tento stroj není dokonalý. Neumí na papíře prakticky nic, proč by ho měli vyhledávat jiní jezdci, než na ryby jezdící nebo školu navštěvující jedinci.
A přece dokonale obstál pro mé záměry.
!!!Skvělej mini adventure bajk!!!

Mann (1532) napsal 14.09.2020 v 09:50

Komentář můžu klidně rozdělit na dvě samostatné kapitoly První je motorce samotné Když člověk ví co chce a podle toho si vybírá nejen motorku, ale i trasy je vysoký předpoklad, že si užije spoustu pěkných chvil i s nic neumějícím a absolutně nedokonalým strojkem. Druhá je k videu Jezděte chlapci a uživejte volného pohybu dokud to jde. Když srovnám poměry před cca desti lety a dnes je to okleštěnější čím dál víc. A poněvadž se jedná přesně o mé gusto Enduro vandrování 3x ZDAR Ať vám to líta vesle dál

stnd (29) napsal 13.09.2020 v 00:21

Super výlet

DejvGSR (52) napsal 12.09.2020 v 17:41

Krásné video, moc hezká místa. Tak trochu jsem uvažoval o něčem podobném, odpoledne odjet, nadivoko přespat pod motorkou u Ploučnice, opíct buřta, z vody vytáhnout vychlazené pivko a ráno se vracet zas dom, vyčistit si hlavu.

1 reakce

cong156
cong156 12.09.2020 v 17:48

to zní skvěle. Tak do toho! :)

• A teď už budu dělat radost jinde...

Moto prodána. Prodána kamaradovi. Charakterově pro něj je a bude jak prdel na hrnec. Já s ní odjezdil 3 roky stylem, který mám rád. Kdykoli a kamkoli. Sezóna je pro dualsporty jen blbě vymyšlený slovo. A ona troška toho

Typ: Prodej
    Vloženo: 09.08.2023
    Uskutečněno: 09.08.2023
  • 80% jezdec, 20% bajk!!!

To vždycky platilo, jen se na to zapomíná. Dnešní vlajkové lodě za tebe určitě nějaká procenta převezmou, ale to, že neumíš třeba brzdit, se stejně jednou projeví ?. Některé motorky se vybírají srdcem, jiné jsou jedno

Typ: Reportáž
    Vloženo: 03.11.2022
    Uskutečněno: 03.11.2022
  • Enduro - cestovatelská maturita

2 dny, 450km, putování zimní krajinou. Jedna z nejtěžších věcí na moto, které jsem zažil. Enduro v zimě je OK a cestovat v zimě také jde. Jenže kombinace obojího je jinej level. Teplo a pot vystřídá klid a chlad. Sníh

Vloženo: 30.01.2022
    Uskutečněno: 30.01.2022