Yamaha WR 250R (2008)

Vloženo 18.10.2019
Aktualizováno 9.8.2023

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• A teď už budu dělat radost jinde...

Moto prodána. Prodána kamaradovi. Charakterově pro něj je a bude jak prdel na hrnec. Já s ní odjezdil 3 roky stylem, který mám rád. Kdykoli a kamkoli. Sezóna je pro dualsporty jen blbě vymyšlený slovo. A ona troška toho

Typ: Prodej
    Vloženo: 09.08.2023
    Uskutečněno: 09.08.2023
  • 80% jezdec, 20% bajk!!!

To vždycky platilo, jen se na to zapomíná. Dnešní vlajkové lodě za tebe určitě nějaká procenta převezmou, ale to, že neumíš třeba brzdit, se stejně jednou projeví ?. Některé motorky se vybírají srdcem, jiné jsou jedno

Vloženo: 03.11.2022
    Uskutečněno: 03.11.2022
  • Enduro - cestovatelská maturita

2 dny, 450km, putování zimní krajinou. Jedna z nejtěžších věcí na moto, které jsem zažil. Enduro v zimě je OK a cestovat v zimě také jde. Jenže kombinace obojího je jinej level. Teplo a pot vystřídá klid a chlad. Sníh

Vloženo: 30.01.2022
    Uskutečněno: 30.01.2022
  • Ber věci tak, jaké jsou...

Máme za sebou téměř dva rouky soužití. To, jaký potenciál a v co bych chtěl tohle malé "školní" endurko transformovat, jsem věděl hned. Takže kosmetika pro dospělejší a drsnější ježdění přišla hned. Pak ale vyvstaly i d

Vloženo: 14.09.2021
    Uskutečněno: 14.09.2021
  • Enduročundrování 3

Tentokrát zas trošku jinak a to sólo. Výlet nebyl zamýšlen jako ONE MAN SHOW, ale podmínky účasti bohužel nikdo nezvládl :-) a to... - nutné "rychlé" rozhodnutí - předpověď počásí určila jasně dané dva letní dny, bězn

Vloženo: 12.05.2021
    Uskutečněno: 12.05.2021
  • Adventure bajk verze 1.8

Pár fotek z výletů, servisu a změn. Kompletní GO všech podvozkových částí (těch peněz a pastí +o( ) Výměna OEM světla za JNS engeneering (odolnost, váha, odběr) Nový kabátek a změna vzhledu ( mx polep dle představ)

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Enduro, mlha, kopce

Tenhle podzim je na tyto přírodní jevy vážně bohatej. Tak jedno sdílení i s vámi :) https://www.youtube.com/watch?v=yl2YLGNfHPs&t=8s

Vloženo: 28.11.2020
    Uskutečněno: 28.11.2020
  • Enduročundrování 2

Velice narychlo domluvený výlet. Aneb když dva myslí na stejné frekvenci :-). Hora sv. Šebestiána, Mostecko, Litoměřicko, Mimoň Dokument z akce: https://youtu.be/IkZyvO8qDLI

Vloženo: 26.10.2020
    Uskutečněno: 26.10.2020
  • Předsudky stranou!

Sice máme za sebou jen krátkou dobu soužití, ale i za tu jsme toho stihli spolu zažít na všech frontách relativně dost na krátké hodnocení. Tento stroj není dokonalý. Neumí na papíře prakticky nic, proč by ho měli vyhle

Vloženo: 12.09.2020
    Uskutečněno: 12.09.2020
  • Taková jsem chtěla být...

Už od začátku jsem věděl, v co bych chtěl malé WR transformovat. V malý adventure bajk schopný jet kdykoli a kamkoli. Nikdy bejby :-) nevyjede ten nejstrmější kopec, nikdy nebude nejrychlejší na houpavém úseku...ale cí

Vloženo: 28.05.2020
    Uskutečněno: 28.05.2020