Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 09.07.2020, Uskutečněno: 05.07.2020, Stav tachometru: 16280 km, Zhlédnuto: 7x

Vlastně to všechno začalo tím, že jsem si koupil hamaku. Říkal jsem si, že bych jí měl také vyzkoušet. První den jsem vyjel ve společnosti ještě dvou motorek (dva + baťůžek ). Vyjeli jsme směrem k místu, které na WEBu je označováno jako protektorátní mosty . Protože se místo nachází v prvním vodním ochranném pásmu, nedostali jsme se tam, kam jsme původně chtěli. Příště vyjedeme ve všední den, kdy nejsou takové kontroly ze strany "ochránců". Následně jsme jeli na Klínovec (Krušné hory). Jak bylo celý den krásně, zde to již bylo na teplejší oblečení.
Z Klínovce kolegové jeli už směrem k domovu s tím, že jsme se ještě společně zastavili v jedné restauraci v Horách (obec u KV). Zde jsme se rozdělili a já pokračoval směrem na Šumavu. Jel jsem po silnici, kterou dobře znám a vím, že je tam dobrý povrch a spousty zatáček (Česká Kubice, Nýrsko, Špičák, Železná Ruda). Zde jsem přespal poblíž Chaty Ořovský (dříve hotel Engadin, kde se konaly dříve naše vyjížďky). Hotel změnil majitele. Nemohu však říct, že se zde poměry zhoršily. Další den jsem vyjel směrem Kašperské Hory a "pocoural" kolem Modravy a Srní. Věnoval jsem tomu celý den. Poslední den jsem se již vydal směrem přes Sušici a dále spodem po okreskách domů. Utahaný, ale spokojený jsem dorazil asi ve 14hod.
Celkem najeto cca 850 km.

SlimM (48) napsal 11.07.2020 v 09:16

Krásný okruh.

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022