Honda Forza 125 (2020)

Vlastník FoHo
Vloženo 31.5.2020
Aktualizováno 2.6.2020

Vloženo: 03.06.2020, Uskutečněno: 03.06.2020, Zhlédnuto: 12x

Víte kde mají dobré rohlíky? Ty nejlepší? Towers Café na Velké Ohradě... Cestou z práce jsem si říkala, že to ještě stihnu, než mi začne pilátes. Zapomněla jsem roušku, a tak jsem vkročila do pekárny s helmou. Lepší něco než nic, uznáte. Ta helma vypadala tak krásně v té výloze... Líbím se sama sobě, zasmála jsem se... Motorkářka. :) Nastartuji a jedu na první křižovatku k Lídlu. Spousta aut se vrací domů, na semaforech je fronta, a mezi auty pobíhají chodci. Zastavím a zrovna u té odbočky byla šikmá plocha. Neudržela jsem balanc na svých špičkách i se stočenými řidítky. Ten nepříjemný pocit, že to už zpátky nedám, trval mžik. Ten samý pocit, když jsem položila na parkovišti na zkoušku kamarádovu Aprilii 500. Ta byla o něco... hodně těžší... a v tu chvíli jsem věděla, že jí chci pomoct a jen podržet dýl ve vzduchu, aby náraz nebyl silný. Křup... už se mi vybavilo že HoFo je samý plast, a že prodavač měl pravdu, když mi jí nechtěl položit na zem pro zkoušku zvedání. Vybavila se mi slova kamarádky Katky: “Musíš se otočit zády a zabrat ze dřepu, tak jí nejlépe zvedneš.“ Jenže ten okamžik, kdy zažíváte největší trapas na křižovatce plné aut, je tak dlouhý. Z dálky jsem uslyšela slova: “Nepotřebujete pomoct?“ Ano, ten vesmír je velmi chytrý, zapamatujte si: VŽDY je tu někdo kdo vám pomůže, alespoň u mě to tak je. „Za co se chytá?“ zeptal se mladý chlapec co vystoupil ze svého auta a nechal svoji slečnu sedět v něm... No, to kdybych věděla. :) Zvedli jsme zdárně HoFo. Chlapec držel motorku s nejistotou jestli ještě nepotřebuji pomoct, byl zlatý. „Už to zvládnu sama, děkuji.“ Laskavých lidí je na světě hodně... Někdy je nemusíte vidět ve svízelném okamžiku, stačí slyšet. Máme škrábanec na kufru, malý, no a co... Jsme pořád krásné, ona svítí a já se směji, a cítím se jako na fotce. :)

Pupi04 (41) napsal 03.06.2020 v 09:09

Hlavně zdraví, co plasty - ty se opraví

SlimM (48) napsal 03.06.2020 v 06:51

Hlavně, že jste v pohodě.

• Nabrala rychlost. S lehkostí:)

Pokoušela jsem se zjistit co se do HoFo vejde. Úložného prostoru má hodně a jak jsem se už zmínila plato vajec se vejde akorát na šířku prostoru pod sedačku. A co velká obr pizza? To už by byl úkon pro přemýšlení. Tak se

Vloženo: 04.06.2020
    Uskutečněno: 02.06.2020
  • Některé z funkcí

Prvně toho na mě bylo moc. Dát blinkr za jízdy, nahmatat ho palcem, zvyknout si na správnou polohu a najít ho poslepu. Dál... vypínat blinkr...což jsem koukala dělá obtíž i zkušeným jezdcům:) Prostě ho někdy zapomenu tak

Vloženo: 31.05.2020
    Uskutečněno: 31.05.2020
  • Dvě slzy a jeden cop

Musím poděkovat za nádhernou projížďku svým inspirujícím kamarádům, se kterými jsem měla nezapomenutelnou jízdu a podělím se s vámi o pocity. Jsou to úžasný lidi, manželé a rodiče. Navíc hudebně talentovaný a na mě hodně

Vloženo: 31.05.2020
    Uskutečněno: 30.05.2020