Honda Forza 125 (2020)

Vlastník FoHo
Vloženo 31.5.2020
Aktualizováno 2.6.2020

Nabrala rychlost. S lehkostí:)

Vloženo: 04.06.2020, Uskutečněno: 02.06.2020, Stav tachometru: 860 km, Zhlédnuto: 38x

Pokoušela jsem se zjistit co se do HoFo vejde. Úložného prostoru má hodně a jak jsem se už zmínila plato vajec se vejde akorát na šířku prostoru pod sedačku. A co velká obr pizza? To už by byl úkon pro přemýšlení. Tak se podívejte jak to dopadlo s cca 800,- Kč nákupem ve kterém byly smetany, jogurty a podobně zranitelné věci... navíc pár věcí z práce. Musí se to vše poskládat tak, aby to u sebe drželo co nejvíc. Plachta případně poslouží jako tlumič nárazů. :) Krásně to holka unesla a vše přežilo při zvláštním západu slunce. :)

• Není plast jako plast

Víte kde mají dobré rohlíky? Ty nejlepší? Towers Café na Velké Ohradě... Cestou z práce jsem si říkala, že to ještě stihnu, než mi začne pilátes. Zapomněla jsem roušku, a tak jsem vkročila do pekárny s helmou. Lepší něco

Vloženo: 03.06.2020
    Uskutečněno: 03.06.2020
  • Některé z funkcí

Prvně toho na mě bylo moc. Dát blinkr za jízdy, nahmatat ho palcem, zvyknout si na správnou polohu a najít ho poslepu. Dál... vypínat blinkr...což jsem koukala dělá obtíž i zkušeným jezdcům:) Prostě ho někdy zapomenu tak

Vloženo: 31.05.2020
    Uskutečněno: 31.05.2020
  • Dvě slzy a jeden cop

Musím poděkovat za nádhernou projížďku svým inspirujícím kamarádům, se kterými jsem měla nezapomenutelnou jízdu a podělím se s vámi o pocity. Jsou to úžasný lidi, manželé a rodiče. Navíc hudebně talentovaný a na mě hodně

Vloženo: 31.05.2020
    Uskutečněno: 30.05.2020