Yamaha XSR 700 (2018)

Vlastník Grilko_00
Vloženo 27.12.2019
Aktualizováno 2.6.2020

Vloženo: 02.06.2020, Uskutečněno: 02.06.2020, Stav tachometru: 5000 km, Zhlédnuto: 51x

Motorka dostala nový výfuk a riadilá, ktoré zvyšujú jej zábavný faktor.
Pri príležitosti black friaday sa naskytla možnosť na kúpu výfuku Akrapovič TI pre XSR 700/MT07. Ide o full system aj s katalyzátorom. Inštálacia nie je určité zložitá ak ju samozrejme nerobíte pri svetle z mobilu, natrápil som sa kým som nasadil nové zvody, Prevedenie výfuku je samozrejme na špičkovej úrovni a nič iné by som ani za tú cenu nečakal. Čo sa týka zvuku tak oproti štandardnému výfuku je to posun k lepšiemu ale bodužial žiadne zázraky sa nedejú. To pravé prichádza až po menšej úprave a vybratiu DB killera. (Vďaka EU4 to nie je úplne jednoduché ale ani nemožné)
Po vybratí db killera nastáva naozajstné peklo. Bezpečne vás počuť prichádzať už zo zvdielnosti 2 uíc. Hluk je taký výrazný že nemôžem jazdiť viacej ako 15 minút bez štuplov. A pri rannom odchode do práce sa bojím že po mne niekto hodí klavír. Nakoniec som teda naspäť namontoval db killer aj keď s menšou úpravou. Do koncovky som vyvŕtal 8 dier o priemere 6mm, takto je výfuk trošku hlučnejčí ako v štandarde a stále môžete jazdiť celý deň bez toho aby vám išla buchnúť hlava.

Peterchef (0) napsal 04.08.2020 v 15:29

super uprava toho killeru aby se dalo jezdit :) hele a na kolik to teda vyslo v Black Friday jestli to neni tajemstvi?

• LSL riadidlá

Rozhodol som sa pre zmenu štandardných riadidiel, ktoré majú celkom výrazný chopper štýl za niečo viacej športovenšie. Voľlba padla na riadidlá od firmy LSL konkrétne typ (AX01) Inštálacie je veľmi jednoduchá, dôležité j

Vloženo: 02.06.2020
    Uskutečněno: 02.06.2020