Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 26.7.2024

Rozhledna čaroděje druhé kategorie, Rumburak

Vloženo: 30.05.2020, Uskutečněno: 30.05.2020, Zhlédnuto: 11x

Tak kam dnes, když má být na Šumavě pršavo a já chtěl do cukrárny na Kvildě..?!

Nejlepší jsou neplánované akce, prý
Tak jsem napůl naplánoval za přispění motokolegy směr východ. Okouknout námi neokouknuté, ale užít si i cesty, které máme rádi. Původní návrh byl řízek "U Piráta" ve Vranově nad Dyjí, který se změnil na čumendu rozhledny Rumburak, která se nachází nad Bítovem. Počasí nám relativně přálo a tak jsme po desáté hodině ranní vyrazili na kratší výlet.
Přibližná trasa.
Teplota se pohybovala v rozmezí 9°-18° C.

Cestu nám jako obvykle kazila jenom začínající cyklistická sezóna, ale ještě se to dalo; zřejmě vliv počasí.
Po sérii zatáček a výhledů v okolí Landštejna, povinnou zastávkou ve Slavonicích ( bohužel bez výborné točené zmrzliny ), jsme celí natěšení dorazili do dnešního cíle, kde jsme se rozhodli poobědvat z místních specialit ( doporučujeme! ), ale až po návštěvě rozhledny ( kdo by chtěl tahat plný břuch po schodech?! / cena 30kč, dne 30.5.2020 ) a vytvoření fotodokumentace, která je povinností.
Dále už jen vzhledem k času proběhl přesun po hlavní okolo nádrže Vranov, za který jsme se odměnili formou příhraniční silnice vedoucí z Vranova směrem západním, čili domů.
Cestou byla provedena ještě zastávka na kafe z vlastních zdrojů s výhledem do kraje České Kanady. Zde se již o slovo začínal hlásit černý mrak, kterému jsme ujeli. Bohužel měl naším směrem další příbuzné, mezi kterými jsme chvíli obstojně kličkovali. Ále nějaký ten májový deštík nás cestou přeci jen dohnal a tak jsme posledních 30km absolvovali testováním motorek a motooblečení ( bez pláštěnek ) před nepříznivými vnějšími vlivy. Vše dle našeho předpokladu, na pohodu

A tím náš výlet byl ukončen. Děkuji motorkám, které odvedly vynikající práci a hlavně kolegovi za řídítky za výbornou a kvalitní práci s fotoaparátem a nesmím opomenout ani jeho skromnou povahu, kdy nám bez nároku na honorář uvařil kávu ve svém volném čase

mildanek72 (1) napsal 18.07.2020 v 13:36

SUPER

Pupi04 (42) napsal 09.06.2020 v 16:08

Milan1963 (294) napsal 31.05.2020 v 16:29

albion32 (2) napsal 30.05.2020 v 22:49

Jako vždy skvělé a já moc děkuji, že jsem díky tobé a tvé trpělivosti, mohl být u toho

• Výlet za čáru k severním sousedům

Tak nějak si zas život letos se mnou pohrával, nezbývalo nic jiného než udělat únik pryč z rutiny. Původní plán zněl vyrazit v pátek odpo do kempu Rozkoš a juknout na Otmuchowské jezero. Počasí přálo víc než dostatečně

Vloženo: 18.09.2024
    Uskutečněno: 30.08.2024
  • Výlet v červnu

Můj milý deníčku. Se povedlo utrhnout si pár chvilek ze šedi všedních dní a tak davaj někam, kde je krásně. Po dohledem náčelníka, míříme do Filipovic pod Červenohoským sedlem, kde máme zajištěné ubytko na dvě noci. Ce

Vloženo: 26.06.2024
    Uskutečněno: 23.06.2024
  • Prvomájová

To se nedá popsat... Trasa naplánovaná na absolutní kochačku. To by jeden musel točit od začátku do konce, protože by se jinak fotili co ujetý metr až kilometr. Tímto děkuji motokolegovi a kamarádovi za úžasnou trasu :

Vloženo: 01.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024