Keeway Strike 125 (2016)

Vlastník callowsick
Vloženo 18.3.2016
Aktualizováno 22.11.2021

Vloženo: 21.04.2020, Uskutečněno: 21.04.2020, Stav tachometru: 10039 km, Zhlédnuto: 29x

Keewayka dostala zjara nový olej 20w50 a při dofukování kol ještě udělala kanadskej fór. Nacvaknu na přední kolo pumpičku a fúúúú ventilek se přetrhnul v půlce... Holt původní čínská duše Kingstone už asi měla dost.
Škoda, přeškoda, že nejsou ráfky dělaný na bezdušovky (nemají prohlubeň na patku pneu, takže při úniku tlaku guma okamžitě sklouzne dovnitř řádku - což ukázala i teď).

Ale záložní duši jsem měl, takže za chvilku jsme byli zase pojízdní

• Poslední kapitola

Pohnutí myslí opravdu nastalo a Keeway jsem nakonec přeci jen prodal. Motorka, co nejezdí je jen tichej rukojmí a ani toho místa není nazbyt. Tak jsem ji vzal na její první technickou (nula závad, samozřejmě ;-) ) a

Typ: Prodej
    Vloženo: 22.11.2021
    Uskutečněno: 22.11.2021
  • 2021

Strike se dostal za poslední dvě sezóny do role trochu opomíjenýho bajku. Vloni jsem ho bral ven jen na několik návštěv zubaře v centru, kde je hubená motorka zárukou zaparkování a párkrát jsme to osedlali s ženou na ces

Vloženo: 30.09.2021
    Uskutečněno: 30.09.2021
  • Desítka a zazimovat (?)

Letos to bylo zase celý nějak víc nahnutý na stranu malý motorky a malýho ježdění (uá, motodovolená se letos zase nepovedla ! :( ). Takže cesty do práce, po práci větrání se kolem Berounky, ježdění po návštěvách, grilova

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.10.2019