Honda XRV 750 Africa Twin (1997)

Vlastník Semiš
Vloženo 29.9.2019
Aktualizováno 2.7.2023

Vloženo: 10.04.2020, Uskutečněno: 04.04.2020, Stav tachometru: 102982 km, Zhlédnuto: 17x

Příruby karbeců a k nim pár dalších drobností dorazily,takže už nic nebránilo prvním zkušebním jízdám .
Nějaké drobné poporodní bolesti se dostavily ,ale nic hrozného.Seřídily se karburátory,dorazila objednaná koncovka výfuku,ten co tam byl už měl odvýfukované a taky to je neskutečný macek ,zas nějaké kilo ušetřeno .
Mezi zajížděním jsem nechal svařit u kolegy popraskané boční plasty,pak přetmelit,vybrousit, nastříkat a jsou objednané polepy Zbývá vychytat drobné mouchy a snad už bude sloužit bez problémů
Tak doufám,že bude holka poslouchat,a čeká nás spolu hodně pohodových kilometrů

• Rok s AT

Přes ty naskakující kilometry nezbyl čas k psaní záznamů do deníku :-D ,tak v krátkosti: Tak je to rok a nějaké drobné co mám AT ;-) .nějaké úpravy od posledního záznamu ještě proběhly, polepy, upravené a potáhnuté sedl

Vloženo: 22.11.2020
    Uskutečněno: 22.11.2020
  • ...A přece se točí..

Přidávám další opožděný zápis :-P Chybějící díly dorazily tak hurá do skládání. Ze skládání jsem měl trochu obavy,přece jen nedělám to každý den,ale pomohly fotky,co jsem si dělal při rozborce,kolega afričan,a taky u

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.03.2020
    Uskutečněno: 14.02.2020
  • Zimní radovánky

Práce na Africe pokračují,sice ne tak rychle jak bych si představoval,ale při kolotoči práce-domů-práce co byl v lednu,se to alespoň trochu posunulo. ;-) Nějak nestíhám psát záznamy do deníku,takže to shrnu do jednoho

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.02.2020