BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník hofi01
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 22.5.2024

Vloženo: 26.10.2019, Uskutečněno: 26.10.2019, Stav tachometru: 95080 km, Zhlédnuto: 11x

Poslední říjnová sobota, venku neuvěřitelných 20°C, sluníčko svítí jak o život.. zůstat sedět doma by snad byl i hřích.. Sedáme na motorky a vyrážíme úplně podél hranic rakouskou stranou, tentokrát celkem bez cíle - první zastávka byla hned za barákem, udělat nějaké fotky v krásné aleji u Maříže, u obory u Klein Taxenu zastavujeme, když vidíme jeleny a muflony (ač je to kousek od domova a nedaleko odtud jsme se pohybovali už několikrát, touhle cestou jsme ještě nikdy nejeli ). Baví nás, že nás každá cesta něčím překvapí, obohatí o zážitky. Dál jsme se podél hranic kroutili až za Grametten. V Litschau jsme si udělali zastávku v Hafenbaru na kafe a buchtu. Pak jsme přejeli zpět do ČR. Ten okamžitý přechod je jak když Vám dá někdo facku. Dojedete po luxusním asfaltu a jak když mávne kouzelným proutkem, cesta bezprostředně za hranicí se rázem zhorší tak o 60%. Dojeli jsme do Staňkova, kde jsme si udělali zastávku u mezi dvěma rybníky - Koštěnický potok a Špačkov byla jejich jména. Tady už jsme se otočili směrem k domovu a opět bočníma silničkama se kroutili přes Lásenici na Novou Bystřici. Při průjezdu kouzelnou Českou Kanadou už jsme měli sluníčko nad západní obzorem a hned za Matějovcem jsme využili neuvěřitelné západové světlo na pořízení posledních fotografií (fakt nejsou nijak dobarvené !!). Bylo to moc parádní odpoledne, těch 130 km není nijak moc, ale užili jsme si každý jeden z nich.. BOMBA !!

Hyacint (43) napsal 02.11.2019 v 15:33+1

Pěkný fotky a krajina.

31081 (683) napsal 27.10.2019 v 09:57

Zdenekkkkk (22) napsal 27.10.2019 v 07:31+1

Moooc pěkným krajem jste jeli

Petr_TA (29) napsal 26.10.2019 v 21:48

Super fotky
Dokud počasí přeje tak to chce jezdit ....

1 reakce

hofi01
hofi01 27.10.2019 v 07:07

Jo, to počasí je neskutečný, je to bomba, že se dá každý týden svézt a člověka z toho nemusí doma odsekat majzlíkem navíc pro mě to je léčivý, vždy se cítím v sedle motorky jak někdo jiný třeba na wellness..

• 25.5.2024 - ruine Kollmitz

Trochu jsme bojovali s tím zda vůbec jet, hlásili silné bouřky. Po obědě jsme si řekli, že zajedeme alespoň na zmrzlinu do Dačic. Byla super jogurt-hruška ! Počasí pěkný a tak si říkáme kam dál. Měl jsem v hlavě jedno mí

Vloženo: 26.05.2024
    Uskutečněno: 25.05.2024
  • 1.-4.5.2024 - poježdění v pohoří Mátra

Pětidenní volno jsme využili na první větší trip na velkých motorách a vyrazili pojezdit maďarské pohoří Mátra - cestou jsme se stavili na Mohyle Milana Rastislava Štefánika, přespali a posnídali v krásné Banské Štiavnic

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.05.2024
    Uskutečněno: 04.05.2024
  • 13.4.2024 - super sobota v sedle

Předpověď počasí slibovala pěknou sobotu a my přemýšleli, jak s ní naložit. Pochopitelně, že motorkářsky ! Ale úplně jsme nevěděli kam vyrazit. Nakonec jsme si řekli, že to vezmeme zase směrem na Krumlov do Enduroparku,

Vloženo: 24.04.2024
    Uskutečněno: 13.04.2024