BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník hofi01
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 24.3.2024

Vloženo: 20.10.2019, Uskutečněno: 20.10.2019, Stav tachometru: 94951 km, Zhlédnuto: 11x

Včera večer hodili kluci do placu, že by vyrazili k Dunaji. Co na tom, že jsme tam byli minulý víkend taky, dáme jinou trasu a bude. Na domluvě s dalšími účastníky je super to, že to nejde zrušit, takže v půl 10 lezeme do motohadrů a sedáme na motorky. Mlha skoro jako v Rákosníčkovi, 10°C a v dohlednu žádná naděje na zlepšení. Srážíme se ve Slavonicích a frčíme. První zastávku děláme u Stausee Ottenstein. Dál pokračujeme mlhou hustou tak, že by se dala krájet. Už jsme prakticky na dalším bodě našeho výletu, vyhlídkovém místě nad Weißenkirchenem in der Wachau a tam, kde normálně vídáme Dunaj, nic !!! Vjíždíme na vyhlídku a naštěstí se nám otevírá pohled na podzimní údolí Wachau. Kvůli tomuhle jsme sem jeli a už jsem měl obavu, že nám ten pohled dnes bude zapovězen. Ve Spitzu jsme si dali schnitzel u Kapitána Hicka, výborný byl. Podél Dunaje jsme jeli až do Greinu, dole u Dunaje už mlha nebyla, a cestou vylezlo i sluníčko. Proto jsem zamířil rovnou nahoru k rozhledně Gobelwarte. Lidí teda mrak, ale vešli jsme se. Výhled parádní, ač lehce v oparu. Sjíždíme zase zpět do Greinu, kávička u Schörgiho čeká.. Po kafíčku valíme už starou známou "motoporno" trasou Grein-Dimbach. Silnice suchá, pořád ještě relativně čistá, sem tam trochu listí. Fajně si jí užíváme. Zastavujeme ještě v Pehendorfu u soch ze železného odpadu, kluci to tu ještě neznají.. U Zwettlu vjíždíme opět do mlhy, teplota z 18°C klesá opět na 10.. Cestou přes Českou Kanadu chvilkama nevíme, kde vlastně jsme :D Důležité je, že na ty hlavní cíle nám počasí vyšlo parádně.. Byl to parádní výlet, s ohledem na datum řekl bych fantastický, 319 km uteklo jak voda. Borci díky a zase někdy..

Quad (12) napsal 22.10.2019 v 18:11

jo Grein - Dimbach je boží

hofi01 27.10.2019 v 07:01

Souhlas.. letos jsme tam projeli cca 5x.. to je Top motocesta

Petr_TA (29) napsal 21.10.2019 v 10:37

Jo byla to pecka
Byl jsem tam taky akorát jsem tě v tý mlze neviděl

hofi01 27.10.2019 v 06:59

Jo, škoda no.. ale jel jsi, a byl jsi, ve Slavonicích, tak jsi se měl ozvat ?

hasjan (0) napsal 21.10.2019 v 06:03

Moc pěkný ,co používáš za tu apku?

hofi01 27.10.2019 v 06:58

Locus Map.. problém je, že pokud chci udělat screen trasy, tak je to obrázek k ničemu, není tam nic vidět..

Milan1963 (275) napsal 20.10.2019 v 22:11

Krásná cesta. Já byl od pátku na autoveteránech, ale ta mlha byla i v Jeseníkách...

• 1.-4.5.2024 - poježdění v pohoří Mátra

Pětidenní volno jsme využili na první větší trip na velkých motorách a vyrazili pojezdit maďarské pohoří Mátra - cestou jsme se stavili na Mohyle Milana Rastislava Štefánika, přespali a posnídali v krásné Banské Štiavnic

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.05.2024
    Uskutečněno: 04.05.2024
  • 13.4.2024 - super sobota v sedle

Předpověď počasí slibovala pěknou sobotu a my přemýšleli, jak s ní naložit. Pochopitelně, že motorkářsky ! Ale úplně jsme nevěděli kam vyrazit. Nakonec jsme si řekli, že to vezmeme zase směrem na Krumlov do Enduroparku,

Vloženo: 24.04.2024
    Uskutečněno: 13.04.2024
  • 6.4.2024 - toulání Českou Kanadou a Třeboňskem

Předpověd počasí slibovala 25 stupnů a sluníčko a tak jsme skočili do sedel Baworáků a vydali jsme se na první letošní potulku na velkých motorkách. Bylo to neplánované, takže jsme se tradičně nemohli rozhodnout za ano,

Vloženo: 07.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024