Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 17.06.2019, Uskutečněno: 15.06.2019, Stav tachometru: 10187 km, Zhlédnuto: 9x

Všichni o tom místě ví, každý tam byl … jen já prostě NIC.
"Tři muže zranil, dva pohmoždil a jednoho, zesměšnil! Je to REBEL!"
Prostě, byl hezký den a tak jsem se rozhodl, že nemůžu zůstat pozadu. Vyjel jsem už dopoledne, směr Pekelné doly . Přeci, až se mě zeptají, tak už můžu říct: Ano, já tam byl. Počasí bylo nádherné a tak jsem vyjel na severní Plzeňsko , kde je regionální muzeum umístěné v areálu bývalého cisterciáckého poutního místa 40 km severně od Plzně. Kostel Zvěstování Panny Marie, jednopatrová budova proboštství a ambity s freskovou výzdobou byly postaveny podle plánů Jana Blažeje Santiniho v 18. století. Je to hezké místo. . Zde, po malém odpočinku, jsem se rozjel dále na sever. Nebudu detailně popisovat jednotlivá místa, kudy jsem jel, ale na zajímavých místech jsem se zastavil a někdy udělal i pár fotek. Za celý den jsem najel asi 480 km. Dokonce, tak dlouho jsem si hlídal okamžik, kdy na tachometru bude 10000, až jsem to nakonec prošvihnul. Jo, někdy jsem se kochal až moc.
(několik fotek na závěr)

dusan42 (2) napsal 20.06.2019 v 08:59

Nádhera, už se tam chystám také, ale zatím to nevypadá..

SlimM (48) napsal 19.06.2019 v 09:52

Nádhera!

Geodet (35) napsal 17.06.2019 v 22:13

Pěkná vyjížďka.

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022