Kawasaki ZR 7 (2003)

Aktualizováno 22.4.2019

Vloženo: 27.05.2019, Uskutečněno: 27.05.2019, Zhlédnuto: 24x

Mno!

Na pořadu dne:
1. Nazout nový papuče - HOTOVO (ale za debilní přezutí chtěli skoro litr... to sem docela čuměl...)
2. Objednat olej a filtry - HOTOVO (teď jen kdy to naše superrychlá česká pošta dotlačí)
3. Najet aspoň 500 km - HOTOVO (a fakt mě to baví čím dál tím víc)
4. Objednat držák na telefon - HOTOVO (k tomu se asi rozepíšu víc)

Po pár krátkejch vyjížďkách jsem se rozhodl, že si musim pár věcí upravit k obrazu svýmu a raději udělám i menší servis, byť vzorek oleje vypadal v pohodě. Už před měsícem jsem objednal naviholder co sem měl posledně na starý ZR7 a bude co nevidět doma. Ono jezdit podle doporučenejch tras s google maps jen na sluchátku fakt stojí za pikaču a zbytečný nervy.
Co se týká těch gum tak musím říct jediný ... NO TY KRÁVO! Jako čekal sem zlepšení, ale ne takovýhle do extrému. Jsem celoživotní zastánce Pirellek, ale po týhle zkušenosti asi brzo přeskočim, protože líp citelnou a předvídatelnou jízdu jsem ještě nezažil.
Zároveň si musím povychválit jednu věc. Průměrná spotřeba je kolem 5 litrů na 100 km, což mi přijde nepředstavitelný, když vezmu v potaz že ta druhá červená žrala skoro 8l/100km... asi zázraky

• Jezdím co můžu

Whoa. Poslední příspěvek byl někdy v červenci, takže to tu trošku zase oprášíme. Jezdíme co to jde, byť to počasí není vždycky ideální. Za tu dobu jsme s Matyldou sjeli snad všechno co za to stojí v okolí našich krásných

Vloženo: 24.10.2019
    Uskutečněno: 24.10.2019
  • Letní výlet po ČR

V rámci dovolený jsme si dali menší výlet po čechách. Nejde o nic, za co by stálo psát cestopis. V podstatě jsem se jen hecl, nahodil kufry a jel jsem kam mě to zaválo. Tradiční cesta vedla nejdřív na Fláje, na kterýc

Vloženo: 19.07.2019
    Uskutečněno: 19.07.2019
  • Další údržba + Výlet do Reichu

Stalo se toho celkem dost za ten měsíc, takže to rychle shrnu. Při výměně gum jsem zjistil, že destičky sezonu nedožijou a měnit teďka kotouče se mi fakt nechtělo. Proto jsem objednal z nouze měkký desky od Brenty a n

Vloženo: 25.06.2019
    Uskutečněno: 25.06.2019