Kawasaki ZR 7 (2003)

Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 22.4.2019

Další údržba + Výlet do Reichu

Vloženo: 25.06.2019, Uskutečněno: 25.06.2019, Zhlédnuto: 40x

Stalo se toho celkem dost za ten měsíc, takže to rychle shrnu.

Při výměně gum jsem zjistil, že destičky sezonu nedožijou a měnit teďka kotouče se mi fakt nechtělo. Proto jsem objednal z nouze měkký desky od Brenty a nasadil je. Brždění není sice tak efektivní jako na těch sintrovaných co tam byly předtím, ale do příštího roku potřebuju aby to ty kotouče přežily ve zdraví než půjdou na výměnu.

Při výměně oleje jsem zjistil, že Matylda má vložku závitu o který mě nikdo neřekl a samozřejmě jsem ji urval. Hold stalo se a Matyldu jsem teda poslal ke známýmu kterej vyvrtal závit novej s jemnějším stoupáním, aby se tomu předešlo.

Olej od Motulu 10w40 jsem vyměnil za 15w50. Důvodů je asi miliarda. Na té předepsané 10w40 to bylo tragedie - šílený vibrace, tuhý řazení, furt něco cinkalo. Už nikdy víc, tyhle poctivý vzducháče mají hold raději tužší oleje a po přechodu na Motul 15w50 se celý chod výrazně zlepšil.

Pro radost jsem se tedy rozhodl, že vytáhnu kámoše do Reichu na projížďku, která za to opravdu stála.

• Jezdím co můžu

Whoa. Poslední příspěvek byl někdy v červenci, takže to tu trošku zase oprášíme. Jezdíme co to jde, byť to počasí není vždycky ideální. Za tu dobu jsme s Matyldou sjeli snad všechno co za to stojí v okolí našich krásných

Vloženo: 24.10.2019
    Uskutečněno: 24.10.2019
  • Letní výlet po ČR

V rámci dovolený jsme si dali menší výlet po čechách. Nejde o nic, za co by stálo psát cestopis. V podstatě jsem se jen hecl, nahodil kufry a jel jsem kam mě to zaválo. Tradiční cesta vedla nejdřív na Fláje, na kterýc

Vloženo: 19.07.2019
    Uskutečněno: 19.07.2019
  • Zajíždím to!

Mno! Na pořadu dne: 1. Nazout nový papuče - HOTOVO (ale za debilní přezutí chtěli skoro litr... to sem docela čuměl...) 2. Objednat olej a filtry - HOTOVO (teď jen kdy to naše superrychlá česká pošta dotlačí) 3. Na

Vloženo: 27.05.2019
    Uskutečněno: 27.05.2019