Kawasaki ZR 7 (2003)

Vlastník StrejdaMortymer
Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 22.4.2019

Vloženo: 19.07.2019, Uskutečněno: 19.07.2019, Zhlédnuto: 38x

V rámci dovolený jsme si dali menší výlet po čechách. Nejde o nic, za co by stálo psát cestopis. V podstatě jsem se jen hecl, nahodil kufry a jel jsem kam mě to zaválo.

Tradiční cesta vedla nejdřív na Fláje, na kterých jsem nebyl ani nepamatuju. Dále jsem si projel Krušnýma horama až ke Karlovým Varům a poté jsem si dal trasu k první noclehárně v Plzni.

Druhý den se značně bolavýma zádama a loktem jsem se rozhodl pro klidnější trasu po Středních čechách a od Mělníka zase na Sever domů.

Klidně tomu můžu říkat zatěžkávací zkouška, protože jsem Matyldu nešetřil a šlape jak hodinky

Sonyjarek (8) napsal 30.07.2019 v 12:17

že se staviš čoveče :)

• Jezdím co můžu

Whoa. Poslední příspěvek byl někdy v červenci, takže to tu trošku zase oprášíme. Jezdíme co to jde, byť to počasí není vždycky ideální. Za tu dobu jsme s Matyldou sjeli snad všechno co za to stojí v okolí našich krásných

Vloženo: 24.10.2019
    Uskutečněno: 24.10.2019
  • Další údržba + Výlet do Reichu

Stalo se toho celkem dost za ten měsíc, takže to rychle shrnu. Při výměně gum jsem zjistil, že destičky sezonu nedožijou a měnit teďka kotouče se mi fakt nechtělo. Proto jsem objednal z nouze měkký desky od Brenty a n

Vloženo: 25.06.2019
    Uskutečněno: 25.06.2019
  • Zajíždím to!

Mno! Na pořadu dne: 1. Nazout nový papuče - HOTOVO (ale za debilní přezutí chtěli skoro litr... to sem docela čuměl...) 2. Objednat olej a filtry - HOTOVO (teď jen kdy to naše superrychlá česká pošta dotlačí) 3. Na

Vloženo: 27.05.2019
    Uskutečněno: 27.05.2019