Suzuki AN 400 Burgman (2008)

Vlastník zizour
Vloženo 1.2.2016
Aktualizováno 17.3.2021

Vloženo: 08.08.2018, Uskutečněno: 08.06.2018, Stav tachometru: 46500 km, Zhlédnuto: 20x

konečně sjety poser proužky na okruhu ve Vysokém Mýtu.
Na jeden den jsem předělal parník na závoďák a byla to opravdu zábava. Byla k tomu potřeba samolepka, jak jinak, že . S mým více jak 200kg těžkým burgmanem AN400 o výkonu brutálních 25kw, jsem si to rozdal se supersporty. Nejprve na mě všichni koukali jako na zjevení, ale po prvním rozjezdu bylo jasné, že se jen tak nedám. Chyběli mi jen dvě desetiny na nejhorší motorku s minimálně dvojnásobným výkonem a poloviční hmotností. Takže spokojenost. Na cílové rovince mi dali dobré dvě vteřiny a vteřinu na druhé rovince, ale na brzdách a v zatáčkách jsem to statečně doháněl. Však jsem taky hobloval stojanem. Zazněla i slova uznání a to je od motorkářů fakt poklona. Mít o pár koníků víc, tak jim to natřu. Měl jsem asi nalepit ještě jednu samolepku... Všem doporučuji: www.volnejizdy.cz za 2800kč dobrá zábava, dobrá nálada a pohodoví lidé. Fotky od profíka, rady instruktora.
P.S: Cena je srovnatelná s pokutou od PČR v Buchlově nebo Červ Sedle. Bezpečnost samozřejmě na jiné úrovni. Také jsem se kochal, ale to jsem jim nepřiznal :-

tomcruise77 (10) napsal 10.08.2018 v 16:29

Noční video, kde je vidět hlavně zadní laser. https://youtu.be/ZUFSzHv889o

Vloženo: 27.05.2019
    Uskutečněno: 27.05.2019
  • Tuning - hrádky se světlem

Začalo to již dříve nespokojeností se svícením pouze jednoho světlometu. Pokračovalo osvětlením kufru a nyní to pokračuje touto parádou. Bude se hodit v mlze a dešti a taky na srazech.https://youtu.be/MwztcLuBFB8 Někte

Vloženo: 11.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019
  • Tuning - vyhřívané sedadlo

Vyhřívání koupeno na Ali. Výkon je 20/40W. Max odběr je 3A. Vyhřívání je určeno do auta, takže topí obě podušky zároveň. Na 1 jsou zapojeny do série a na 2 paralelně pomocí relátka. Vypínač jsem dal na levou ruku mezi ob

Vloženo: 11.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019